Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csók lenne mindkettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók lenne mindkettőnknek, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elmondta nekem hogy neki tetszem és szerelmes belém meg hogy többször elképzelte velem az első csókját. Én viszont csak most szeretek bele :$ Én meg szeretném csókolni FB-n (tudjátok mire gondolok remélem)tök jól elbeszélgetünk komolyabb témákról meg minden de ha találkozunk valahogy nem merjük felhozni a témákat... :/ remélem van tipp hogy mit kezdjek a helyzettel...
2011. aug. 24. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ujazd meg
2011. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gondoltam értelmes válaszokat fogok kapni nem szellemileg visszamaradottaktól -.-"
2011. aug. 24. 16:44
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

1. mit is jelent ez a "Én meg szeretném csókolni FB-n "

duma

2. ha tetszik és tudod hogy tetszel neki és nem tudsz lépni akkor egy hatalmas balf@sz vagy.

ideális forgatókönyv menj oda hozzá beszélgess vele és mikor nem számít rá csókold meg.

ha tudja hogy az első csókod bármennyire is elb@szod élvezni fogja.

ennyi

2011. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Te vagy a pasi, legyél már határozott. Ha nem fogsz kezdeményezni, ne csodálkozz ha a lány idővel más pasit szerez. Tapasztalatból írom, nagyon rossz ha egy pasi ennyire bizonytalan, nem szeretem ha nem irányítanak. A lány a tudtodra adta hogy bejössz neki, innéttől kezdve tényleg rajtad a sor, hogy irányítsd a dolgokat. Hívd el egy puccos étterembe, flörtöljetek, és ha úgy érzed hogy olyan a pillanat akkor csókold meg (pl. mikor hazakíséred).

21/L

2011. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackSword ***** válasza:
79%
Esküszöm rosszabb, mint ha a WC-én nem tudnád a dolgod...
2011. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké tömör válasz volt mit ne mondjak :D am 13/F nem megy ez csak így xD de azért jó válasz ;) és megpróbálkozom meg a hazakísérést illetve már szólt hogy télen hamar besötétedik és nem akar egyedül hazamenni... :)
2011. aug. 24. 16:52
 7/15 A kérdező kommentje:
azerbajdzsán <- onnan elmaradt egy vessző :D meg szertném csókolni, FB-on meg elvagyunk... így gondoltam
2011. aug. 24. 16:54
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

ja így már érthetőbb

am ha 13 vagy ne kövesd a tanácsom hanem kerüld el nagy ívben!!!

2011. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
most nem sértésnek szánom de mit gondoltál mennyi vok ha az első csókról kérdezek? :D
2011. aug. 24. 17:24
 10/15 anonim ***** válasza:

franc tudja nekem a haverom 16 és még csak szájra puszija sem volt.

osztálykiránduláson is meg kellett volna csókolnia egy csajt de nem tette mert azt mondta vár az igazira

2011. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!