Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom anyukájával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom anyukájával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintem életem legcikisebb kérdését fogom feltenni..Volt 1 nálam fiatalabb párom,bemutatott az édesanyjának..aki feltűnően csinos...rá pár hónap múlva szakítottunk. Anyukájával felvettem a kapcsolatot,találkoztunk..persze úgy,hogy a fia nem volt ott,beszélgetünk,írunk egymásnak.És kiderült,hogy nagyon vonzódunk egymáshoz.. mindig csak célozgatunk,hogy milyen jó lenne együtt,asszem egymásba szerettünk.Ez nekem nagyon furcsa,kérlek segítsetek..Hülye kommentek nem érdekelnek..Előre is köszönöm.


19/L


2011. aug. 24. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig ide csak olyat fogsz kapni, már bocs.

Amúgy apuka hol van? Ja és az előző párod fiú volt vagy lány?

2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt kell annyit mondok egyszer mindent ki kell próbálni de az anyuka ne számítson túl jóra a fiától ha ez kitudódik :)
2011. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cr4aK válasza:
Lezbi vagy?
2011. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kacc kacc
2011. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó neked, engem kívánna meg valaki, eskü, hogy cigánykerekeznék a főutcán
2011. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát amúgy a Kerozin lassan írhatna egy új számot a "Csak a huga kéne" mellé, mondjuk "az anyját b.sznám címmel" XD
2011. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a borzalmasan értelmes válaszokat :(
2011. aug. 24. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

hagyd a francba az anyukát inkább gyere és fogjunk fel mi ketten.na mit szólsz?

19F

2011. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek... ez nagyon izgalmasan hangzik xD
2011. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy valaki jöhet ki ebből rosszul: az exed, gondolom ezt te is látod.:) Lehet, hogy megharagudna az anyukájára, és megromlana a kapcsolatuk, de végül is ez nem a te problémád. Szerintem jöjjetek össze xD
2011. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!