Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy ez az álom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ez az álom egy jel? Furcsa álom volt!

Figyelt kérdés
Tegnap este beszéltem az exemmel, erre éjjel vele álmodtam. Azt álmodtam hogy egy mező szerűségen voltunk egy elhagyatott helyen egy házikóban. Mintha ott lakott volna. Elvoltunk meg minden, de alig szólt hozzám. Mondom én felállok és elmegyek. fogtam magam kabát fel, és ezt mondtam neki: többet ne keress... erre Ő: oké akko szia és megpuszilt közben egy almát evett! Mondom te ilyen könnyen elengedsz engem??? Na erre már választ nem kaptam ugyanis felébredtem :( Mit gondoltok lehet ez valami jel?
2010. dec. 14. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Jel az, amit annak veszel. :) Általában az álom kivetülése a tudatodnak, fantáziával megspékelve. Nem lehet hogy így érzel? Lehet nem érzel így, mert az agyad nem tudja hova tenni az exedet még de a tudat alattid tudhat valamit. :D
2010. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom én hiszek az álmokban képzeld el volt már mhogy bevalósult minden ugyanúgy történt ahogy megálmodtam. a szakításunkkat pl. na ha ez nem is valósul be, de úgy érzem valamit mondani akar nekem. amúgy hiányzik szoktam rá gondolni!
2010. dec. 14. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele hogy igazából csak az almája kell neked.
2010. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El kell tudni engedned. Minden múlandó. Különben meg vannak dolgok amik azért szépek mert elmúlnak és nem tartanak örökké. ;)
2010. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El kéne engedned!
2010. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos talajon áll most a kapcsolatod?



Lehet, hogy félsz, hogy tönkremegy a kapcsolatod, biztos nagyon félted. Attól meg egyenesen rettegsz, hogy ha pl te hagynád ott, akkor ő meg sem próbálna vissza tartani. vagyis, hogy ő nem szeret.


mondd, hogy egy kicsit eltaláltam:)

2010. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem tudom én hiszek az álmokban"


Akkor ez bizony ezotéria témakör.

2010. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igaza van az utolsó előttinek :)
2010. dec. 14. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
el kéne mennem álomfejtőnek:D
2010. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
v.színű még nem felejtetted el őt,ő pedig már elengedett téged....ez az álom valami sóvárgás lehetett:(
2010. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!