Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe, heti 3 aktív...

Konditerembe, heti 3 aktív normális edzéssel, és viszonylag átlagos/normális étkezéssel mennyi idő alatt lehet elérni 35-38 kart?

Figyelt kérdés
tudom hogy változó de kb még is, testtömegnövelő edzésterv mellett, minden szer nélkül
2010. nov. 17. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

ez genetikától függ hülyegyerek..


+honnan kezded/testalkat

2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha 34 cm es a karod, akkor pár hét. Ha 20cm akkor több...
2010. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem pont 34. 1 éve meg örültem ha 23 volt
2010. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Talán normálisan is lehetne hülyegyerek, szánalmas, nyomorék.


Egyébként most kb 28, 29

2010. nov. 17. 22:10
 5/9 anonim válasza:

De nem írod le mit takar a normális edzés illetve a normális kaja...

Ha azt mondanád megeszek napi 300 gramm szénhidrátot meg 250 gramm fehérjét és nem növök akkor az már konkrétum lenne... de így ? Hogy segítsen bárki is ha nem konkretizálsz mindent...

Testtömegnövelő edzésterv meg maximum az agyad szüleménye mert ilyen nem létezik.. Sokat eszel hízol.. keveset eszel fogysz.

2010. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyomjál egy kis Syntholt a karodba, hamar eléred a 35-38-as kart... Az ilyen kis f@szszopókat úgy kellene kidobni a termekből, ahogy vannak.


A testépítés első sorban nem arról szól, hogy hányas a karod... És, ha mittomén csak lábazol heti 3x akkor nem igazán fogod elérni...


De amúgy én látlak téged, ismerem az étkezési szokásidat, az edzéstervedet, és a genetikádat is. Tudom, hogy 45 nap 19 óra 36perc és 27 másodperc múlva pontosan 35-38 cm lesz a karod...

2010. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hmm...Tipikus fiatal kérdés:Mekkora a karod vazze?:D

Komolyra fordítva a szót:2-3 év!

2010. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

11-18 21:50


Mi bajod van már b+? már bocs hogy így beszélek, de kezdő vagyok és úgy tudom ez az oldal azért van hogy kérdezzen az ember és aki tud az válaszoljon, így nem kéne hül*ének nézni azért mert nem konditerembe születtem, ha talán segítőkész lennél és elmagyaráznád mit nem írtam le vagy mire figyeljek oda a továbbiakban akkor könnyebb lenne nekem is, de erre mit csinálsz? le h*lyézel meg nyomor*kozol azért mert valamit nem tudok, sz*nalmas gyökér b*rom

2010. nov. 21. 17:38
 9/9 anonim válasza:
régebben edzettem.. nagyon lebetegedtem, visszafogytam 50 kilóra nagynehezen lettem 55-56 , nyáron ujrakezdtem edzeni 29-30as kézzel, most vagyok 37esnél , közel 5 hónap alatt, rengeteget eszek ( használtam táplálék kiegészítőket is, nem tagadom ) de a bicepszed nem fog gyorsabban nőni mondjuk, ha heti 3x edzel rá.. pihenni kell hogyaz izom regenerálódjon, tehát heti 1 kemény edzés.. de ugy hogy bedurranjon.
2010. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!