Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne feszessé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne feszessé tenni a melleket?

Figyelt kérdés

Először is: nem vagyok önbizalom hiányos. Meg vagyok elégedve a mellem méretével ( 80B ). Az iskolai tornaórák mellett külön edzésekre is jártam. Ezért nem értem, hogyha a hátamon fekszem, a mellem rögtön ellaposodik, másképp fogalmazva: mintha a test mindkét oldalára csúsznának. Mi lehet ennek az oka? Nem túl feszesek a melleim? Lehet a masszással javítani?


(képet nem küldök, mert mindenki ezt várja el :D)


2011. aug. 26. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog de IQ bajnok...

De ha odabetonozod, megszűnik a problémád...

2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kézrátétellel feszessé tudom tenni. Írj privit.
2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első válaszadó:

ha tényleg minden nőnek szokott ellaposodni a melle, ha a hátukon fekszenek, akkor jó :D

Ugyanis erről sosem beszéltem a nőtársaimmal, ezért fogalmam sem volt erről xD

2011. aug. 26. 13:41
 4/10 brucelii ***** válasza:
jó hülye vagy ha nincs implantátumod valószinű hogy ugy is lesz! el fog csuszni! a 80/b meg annyira nem nagy hogy félned kellene a csúnyán lógó melltől...
2011. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ugrálókötéllel
2011. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eszed alapján 15nél nem lehetsz több...
2011. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen a problémán könnyen lehet segíteni.

Két kisméretű implant és fekvő helyzetben is meredezni fognak a cicik.


Mivel a melled nem izom te sokeszű p!csa, tán tudhatnád hogy nem fog meredezni mert létezik (Newton óta nevén is nevezzük), hogy GRAVITÁCIÓ. Fogj meg egy vízzel töltött lufit és tedd a padlóra. Milyen lesz az alakja? Olyan mint lógatva? Nem!!! Kilapul!

A melled ugyanígy viselkedik.


És sokan nem értik mi haszna a fizikának a való életben.

2011. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ti tényleg nem hallottatok még a sperma mellfeszesítő hatásáról?
2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel így van...
2011. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden nőnek így van, csak a szilikonosoknak nem, a playboyban meg hasonlókban ezért áll minden helyzetben tökéletesen a csöcs.

A 2010-es playmate választáson épp ez volt a fotós problémája, hogy a nyertes csajnak eredeti melle volt, így nem tudta fekve fotózni, mert akkor eltűnt a melle.

2011. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!