Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál ellentét emberek működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál ellentét emberek működhetnek valaha kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány, olyanok vagyunk mint a tűz és a jég, sokszor vitatkozunk, még is nagyon jókat is tudunk beszélni, vannak közös témáink, még is amik igazán mi vagyunk azok teljesen ellentétei vagyunk egymásnak.Sajnos van valakije, még is ha nem lenne senkije működhetne valaha? Nem tudok nem rá gondolni, még ha eszembe jut az is hogy néha mennyire nem ért meg.
2011. aug. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne a mágnes is vonzza az ellentétét...
2011. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak közös témáitok? Annyira azért mégse tűz és jég :) Különben működhet, pl. ha a fiú csendes, visszahúzódó a csaj meg bunyós, ordibálós nőlény.
2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat hogy nem!!Hidd el nekem!!
2011. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő bulizós extrém kicsit, nagyszájú és vad (röviden összegezve) Én ritkán bulizok akkor is inkább a laza bulikat részesítem előnyben mint a pörgőseket. Eléggé kimért vagyok, nem próbálom mindenkinek megmondani a véleményem, és elég nyugodt típus vagyok általában.
2011. aug. 26. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem hosszútávon nem, persze lehetnek kivételek.
2011. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg működhet, legalábbis egy darabig biztos, de ez rajtatok múlik.Igaz, az ellentétek vonzzák egymást. Másrészt fontos hogy megmaradjon a személyiséged, és legyen saját véleményed!
2011. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!