Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyenjogúság van akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság van akkor a férfiak és az apák napját miért nem ünneplik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez kicsit a férfiakkal és apákkal szemben? Én például minden évben felköszöntöm a női ismerőseimet, de ők még egyszer se köszöntöttek meg engem. Pedig nekem is jól esne, ha lányok gondolnának rám. Ja viszont édesapámat azóta mindig meglepem valamivel amióta megtudtam, hogy van ilyen nap. Szerintem így fair.
2011. aug. 27. 13:56
 71/120 anonim ***** válasza:
69%

én nagyrészt egyet értek a kérdezővel. igazából az tud feldühíteni, ha egy lány ezekkel, az úgy mond jogokkal(előre engedés, stb.) az egyenjogúságra hivatkozva él vissza. az nekem nagyon visszataszító

itt láthattunk sok elvetemült, csőlátású, túlzottan feminista női egyedtől észérveket, úgymond... aminek nagy része hülyeség szerintem. és persze nem a kérdésre válaszoltak:)

bocs az offért

2011. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék,sok ókori kultúrában és a középkorban a történelem során a nő nem jelentett semmi a politikai életben,és le volt nézve.Egyetlen dolga volt:otthon maradni a gyerekkel,szülni,takarítani,a háztartásbeliséget teljesíteni.A férfiak elmehettek szavazni,részt vehettek gyűléseken,beleszólhattak a politikai élet mindennapjaiba,ők játszhattak először a színházakban,ők sportolhattak először és ők vehettek részt először olimpiákon.Ha ők megcsalták a feleségüket vagy egyszerre több nőt tartottak,az teljesen normálisnak és hétköznapinak számított,ám ha egy nő félrelépett,akkor erős büntetéseket érdemelt ki.A nők ezért harcolták ki az egyenjogúságot,és ezért ünnepeljük a nőnapot,hogy ők is szabadon végezhetnek bármiféle tevékenységet.
2011. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
100%
12:22-es vagyok ,hozzátenném még hogy ez általános iskola 5.osztály,azaz tudnod kéne,de sebaj,a mai fiataloknak van fontosabb dolguk is,mint ilyenekkel foglalkozni,hogy általános dolgokat tudjanak a történelemről,de most legalább tudod miről van szó.Én nő vagyok,és nem nézem le a férfiakat,mindkét félnek ugyanannyi joga van mindenhez,és ez a lényeg! : )
2011. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig én vagyok,hozzátenném amiket írtál teljesen lényegtelenek,mivel nem vagy nő,én meg nem vagyok férfi,én sosem fogom átérezni milyen férfinak lenni te meg azt hogy milyen nőnek lenni.Amiket írtál hozzátéve,egy férfi is sírhat,és egy nő is,de már kis korban arra nevelik a kisfiúkat hogy erősebbek legyenek érzelmileg,és minden ember életébe eljön egy olyan szituáció amikor senki nem várja el hogy ne sírjon.Különben meg az a problémád hogy te nem vehetsz fel szoknyát?Miért ha lehetne te felvennéd?Mert szerintem meg nem.Mindkét nembe van elítélendő tulajdonság,de ez van.Nem értem miért kell felháborodni,meglátszik hogy egy otthonülő,unatkozó,számítógépmániás fiatal vagy.De majd kinövöd....(jobb eséllyel)
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
13%
Sztem a kérdező egyszerűen csak meleg. Nem lehet ezt máshogy magyarázni, nyávog mint egy lány. Egy elkényeztetett farok vagy!
2011. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan melyik ffit érdekelné az "apák napja" de most komolyan. Te mi vagy? Nehogy már ennyire puha p*csű legyél...
2011. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 A kérdező kommentje:

"Még annyit hozzátennék,sok ókori kultúrában és a középkorban a történelem során a nő nem jelentett semmi a politikai életben,és le volt nézve.Egyetlen dolga volt:otthon maradni a gyerekkel,szülni,takarítani,a háztartásbeliséget teljesíteni.A férfiak elmehettek szavazni,részt vehettek gyűléseken,beleszólhattak a politikai élet mindennapjaiba,ők játszhattak először a színházakban,ők sportolhattak először és ők vehettek részt először olimpiákon.Ha ők megcsalták a feleségüket vagy egyszerre több nőt tartottak,az teljesen normálisnak és hétköznapinak számított,ám ha egy nő félrelépett,akkor erős büntetéseket érdemelt ki.A nők ezért harcolták ki az egyenjogúságot,és ezért ünnepeljük a nőnapot,hogy ők is szabadon végezhetnek bármiféle tevékenységet."


IGEN DE A MAI NŐK NINCSENEK ELNYOMVA. RÉGEN VOLTAK, IGAZ DE MA NEM. SŐT... NŐNAPON NEM A MA ÉLŐ - OLYAN LÁNYOKAT AKIK MÁR BELESZÜLETTEK AZ EGYENLYOGÚSÁGBA- KELLENE ÜNNEPELNI, HANEM AZOKRA A NŐKRE KÉNE INKÁBB EMLÉKEZNI AKI KIHARCOLTA A NŐI EGYENLYOGÚSÁGOT. MERT KI EMLÉKSZIK MÁR EZEKRE A NŐKRE? DE EGY MA ÉLŐ LÁNYT MIÉRT KELL ÜNNEPELNI? Ő MITT TETT? EL VOLT NYOMVA? NEM. HÁT AKKOR?

2011. aug. 31. 17:32
 78/120 anonim ***** válasza:
23%
Ennyire idióta vagy? akadj már le erről vagy menj pszichológushoz -.-
2011. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 A kérdező kommentje:

"12:22-es vagyok ,hozzátenném még hogy ez általános iskola 5.osztály,azaz tudnod kéne,de sebaj,a mai fiataloknak van fontosabb dolguk is,mint ilyenekkel foglalkozni,hogy általános dolgokat tudjanak a történelemről,de most legalább tudod miről van szó.Én nő vagyok,és nem nézem le a férfiakat,mindkét félnek ugyanannyi joga van mindenhez,és ez a lényeg! : )"


IGEN ÉN IS TANULTAM EZEKET A DOLGOKAT A SULIBAN. DE NEM ÉRTEK EGYET VELÜK. RÉGEN A LÁNYOK VOLTAK ELNYOMVA IGAZ. DE MA NEKIK VAN TÖBB JOGUK:

MÁR LEIRTAM:

-ELŐBB MEHET NYUGDIJBA

-HÁBORÚBAN NEM KÖTELEZIK EMBERÖLÉSRE

STB... MOST NEM IROM LE EZEKET MÉGEGYSZER. HA EGYENLŐ JOGAINK LENNÉNEK AKKOR EZEK NEKEM IS JÁRNÁNAK.


MIÉRT MÁSABB AZ, HOGY RÉGEN A NŐK NEM SZAVAZHATTAK, MINT AZ HOGY MA AZÉRT MERT FÉRFI VAGYOK ÉN KÉSŐBB MEHETEK NYUGDÍJBA?

2011. aug. 31. 17:41
 80/120 anonim ***** válasza:
19%
menstruálsz?
2011. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!