Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyenjogúság van akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság van akkor a férfiak és az apák napját miért nem ünneplik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez kicsit a férfiakkal és apákkal szemben? Én például minden évben felköszöntöm a női ismerőseimet, de ők még egyszer se köszöntöttek meg engem. Pedig nekem is jól esne, ha lányok gondolnának rám. Ja viszont édesapámat azóta mindig meglepem valamivel amióta megtudtam, hogy van ilyen nap. Szerintem így fair.
2011. aug. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
55%

Mert a férfiak többsége a házimunkából sem egyenlően veszi ki a részét! Hiába dolgozik a nő is...


17/F

2011. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
23%
De az és még az is, hogy válás során csak akkor kapja meg az apa a gyereket, ha a nő egy elmebeteg, drogos állat.
2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 A kérdező kommentje:

Jó ezt az apák napjára elfogadom a többségre vonatkoztatva. De azt a kisebbséget sem köszöntik fel aki viszont úgyanúgy ki veszi a részét. Mert azért van olyan is.


Én még nem élek együtt a barátnőmmel, tehát nincs közös háztartásunk. Mégsem köszöntött fel még egyik barátnőm sem. Pedig nekem is tök jól esne. Úgy ahogy nekik is a nőnap.

2011. aug. 27. 14:03
 4/120 A kérdező kommentje:

Én manapság egyre inkább azt érzem, hogy a nőknek lenni jobb:

-anyák napja, nők napja

-előbb mehet nyugdíjba

-ingyen bemehet a discoba

-engedjem előre, mert ha nem akkor bunkó vagyok

-a hírekben mindig kiemelik, hogyha nő az áldozat

-nem kell kezdeményeznie (soha nem éri megalázás), csak válogathat a jó pasik közül

-nem kell fizetnie a szexért, mert mindig talál magának szexpartnert

-ja és lehet prosti és félév alatt megveszi a lakást

-háborúban nem kell embert ölnie

-többszörös orgazmus

-nyugodtam járhat nadrágba, de ha egy fiú venne fel szoknyát akkor már az gáz

-nyugodtan sírhat

-mindig tudja mikor van a párjának orgazmusa ( mi nem tudjuk mikor színlelik és mikor igazi)

-nyugodtan viselkedhet férfiasan ,de ha egy férfi nőies akkor már baj

-tovább élnek

-nála marad 95%-ban a gyerek ha elválik a férjétől (kösz a tippet)

STB...


Én is menstruálnék, meg elviselném a szülés fájdalmát ezekért az előnyökért.

2011. aug. 27. 14:19
 5/120 A kérdező kommentje:

SZÓVAL LEHET MINKET IS ÜNNEPELNI!!!(Ha már egyszer egyenjogúság van)

Ne csak az előnyeit élvezzétek az egyenjogúságnak!!!!!


Apák napja:május 19.

Férfiak napja:November 19.

2011. aug. 27. 14:30
 6/120 anonim ***** válasza:
41%
Úristen de gyerek vagy még... :D Le merném fogadni, hogy nem vagy több 16-nál, de ha igen, akkor baj van...
2011. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 A kérdező kommentje:
Igen tényleg csak 17 vagyok. Miért nincs igazam? Tényleg azt érzem, hogy könnyebb és jobb lánynak lenni. OK a menstruációt, meg a szülést, meg a szüzesség elvesztését kivéve. De egyébként jobb nem?
2011. aug. 27. 14:43
 8/120 anonim ***** válasza:
37%
Téged kezelnek valamivel? Erre nem is lehet mit mondani ha így látod.Mit tettél le az asztalra, amiért ünnepelni kéne? Megdicsérlek, hogy egész nap az internet előtt punnyadsz, és buta kérdéseken töröd az "agyad".
2011. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:

Én nem veszekedni, meg beszólogatni akarok csak tényleg nem értem ezeket a dolgokat. RÉgen nem voltunk egyenjogúak értem. De a ma már igen. És egy férfit, apát miért nem lehet elismerni? Miért feltétele az elismerésnek, hogy nő legyen az illető?


"Mit tettél le az asztalra, amiért ünnepelni kéne"


Miért a 17 éves lány osztálytársaim mit tettek le az asztalra amiért megünnepeljük őket?


És azok az apák akik letesznek valamit az asztalra azokat miért nem kell megünnepelni?


És egyébként tényleg örülnék, ha nem a szembenállást éreznéd a hozzászólásomban, hanem inkább az értetlenséget.

2011. aug. 27. 14:51
 10/120 A kérdező kommentje:

"Erre nem is lehet mit mondani ha így látod"


Talán azért nem mert van benne igazság? Vagy melyik pont nem igaz amit felsoroltam a fentiek közül?

2011. aug. 27. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!