Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyenjogúság van akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság van akkor a férfiak és az apák napját miért nem ünneplik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez kicsit a férfiakkal és apákkal szemben? Én például minden évben felköszöntöm a női ismerőseimet, de ők még egyszer se köszöntöttek meg engem. Pedig nekem is jól esne, ha lányok gondolnának rám. Ja viszont édesapámat azóta mindig meglepem valamivel amióta megtudtam, hogy van ilyen nap. Szerintem így fair.
2011. aug. 27. 13:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 A kérdező kommentje:

"Én manapság egyre inkább azt érzem, hogy a nőknek lenni jobb:

-anyák napja, nők napja

-előbb mehet nyugdíjba

-ingyen bemehet a discoba

-engedjem előre, mert ha nem akkor bunkó vagyok

-a hírekben mindig kiemelik, hogyha nő az áldozat

-nem kell kezdeményeznie (soha nem éri megalázás), csak válogathat a jó pasik közül

-nem kell fizetnie a szexért, mert mindig talál magának szexpartnert

-ja és lehet prosti és félév alatt megveszi a lakást

-háborúban nem kell embert ölnie

-többszörös orgazmus

-nyugodtam járhat nadrágba, de ha egy fiú venne fel szoknyát akkor már az gáz

-nyugodtan sírhat

-mindig tudja mikor van a párjának orgazmusa ( mi nem tudjuk mikor színlelik és mikor igazi)

-nyugodtan viselkedhet férfiasan ,de ha egy férfi nőies akkor már baj

-tovább élnek

-nála marad 95%-ban a gyerek ha elválik a férjétől (kösz a tippet)

STB...


Én is menstruálnék, meg elviselném a szülés fájdalmát ezekért az előnyökért."


JA EZEKRE TÉNYLEG NEM REAGÁLT SENKI! MERT EZEKKEL A TÉNYEKKEL NEM IS LEHET VITATKOZNI! EZ MIND IGAZAK! MAX LEHET MAGYARÁZNI, HOGY MI AZ OKUK. DE ETTŐL FÜGGETLENÜL EZEK MIND KIVÁLTSÁGOK A LÁNYOKNAK. OLYAN JOGOK? AMIK NEKÜNK NINCSENEK!!!

2011. aug. 27. 22:55
 42/120 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, de egyoldalúan látjátok a dolgokat.. pasik vagytok vagy mi? már nem is tudom... hogy lehet ennyit nyavalyogni? Na de most komolyan? Egy lány nem hisztizik annyit mint itt ti.. pff..
2011. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/120 anonim ***** válasza:
84%

-anyák napja, nők napja: Ezt már elmondtam korábban...

-előbb mehet nyugdíjba: Foglalkozástól is függ, hogy ki mikor megy nyugdíjba. Vannak olyan foglalkozások, amit főleg férfiak csinálnak, és ők jóval előbb mennek nyugdíjba, mint a nők.

-ingyen bemehet a discoba: Aki oda akar menni, annak egészségére.. Amúgy nem minden egyes disco van ingyen nekik sem.

-engedjem előre, mert ha nem akkor bunkó vagyok: Ez ma már nem kőbe vésett szabály, és akkor is lehetsz bunkó, ha amúgy előre engeded... Előnye is van, meg tudod nézni a s.ggét feltűnés nélkül. ;)

-a hírekben mindig kiemelik, hogyha nő az áldozat: Azt is ha férfi, mivel az ember tartozik valamelyik nemhez.. Ezt a pontot nem is értem :D

-nem kell kezdeményeznie (soha nem éri megalázás), csak válogathat a jó pasik közül: Vagy nem. Sok mindentől függ, hogy egyáltalán kell-e a fiúknak az adott lány.

-nem kell fizetnie a szexért, mert mindig talál magának szexpartnert: Ez is vagy nem...és ez is sok mindentől függ, és ha egy fiú nem bénáskodik ő is talál magának.

-ja és lehet prosti és félév alatt megveszi a lakást: Ehhez luxusprostinak kell lenni, ahhoz pedig nagyon szépnek. Másrészt ehhez gyomor kell, méltóság és önbecsülés jó messzire hajítása, titkolózhat mindenki előtt... Arról ne is beszéljünk, hogy az emberek nagy része elítéli őket.

-háborúban nem kell embert ölnie: Voltál már háborúban? Voltál már katona? Volt már arra is példa, hogy a nők is "beszálltak" a harcba.. Ezenkívül a háborúban a nőknek teljesen más szerepük is van, mert ők maradnak egyedül a gyerekkel, akit amellett, hogy aggódnak a kedvesükért el kell látni és foglalkozni is kéne vele... A háborús időszakokban többször annyi nőt erőszakolnak meg, mint egyébként... De ez a helyzet nálunk nem áll fenn, szóval kb fölösleges pont...

-többszörös orgazmus: Sok nő annak is örülne, ha egy összejönne neki. Ezzel szemben nektek szinte biztos az orgazmus, ritkán van olyan, hogy nem jön össze. Ha több menetet is bírsz, akkor neked is lesz egynél több. ;D

-nyugodtam járhat nadrágban, de ha egy fiú venne fel szoknyát akkor már az gáz: Ez igaz, de azért az sem mindegy milyen nadrág, egy nőnek is meg kell gondolnia hogyan öltözik fel. Egyébként én egyre több férfitól hallom, hogy milyen gáz, hogy a nők nadrágot hordanak, szóval meg van ám az ellenvélemény is..

-nyugodtan sírhat: Jaj ugyan már.. Egy férfi nem sírhat? Emberek vagyunk, még jó, hogy vannak érzelmeink... Semmi ciki nincs abban, ha mondjuk meghal az anyukád és elsírod magad. A túlságosan pityergőset meg lányban sem szeretik túlzottan.

-mindig tudja mikor van a párjának orgazmusa ( mi nem tudjuk mikor színlelik és mikor igazi): Olyan nőt kell keresni, aki nem egy nyomi pics@, és nem fog neked hazudni, így az orgazmust sem játssza meg.

-nyugodtan viselkedhet férfiasan ,de ha egy férfi nőies akkor már baj: Az is "baj", ha egy nő férfiasan viselkedik... Az ilyen lányokat mindig megszólják, és nem nagyon kellenek a fiúknak, mivel többnyire a nőies nőket szeretitek, szóval ez a pont egyáltalán nem igaz.

-tovább élnek: Hát ez lol! :D Nem nemtől függ, hogy ki meddig él. :D:D:D

-nála marad 95%-ban a gyerek ha elválik a férjétől (kösz a tippet): Mert az anyára a gyereknek nagyobb szüksége van lélektanilag. Ha meg már elég nagy hozzá a gyerek, akkor eldöntheti, hogy melyik szülőjénél akar élni.


Tessék, aki elolvassa annak gratulálok! :D:D


Egyébként mindkét nemnek megvan a maga előnye és hátránya is... ez a pontokba szedés hülyeség, ha nagyon akarnánk tudnánk írni legalább rosszat is, meg arra is tudnánk legalább ennyi példát írni, hogy miben jobb a férfiaknak... Ne azon kattogj, hogy nekem milyen szar, hogy fiú vagy... Legyél normális, tanulj, ne legyél nyápic, és nem lesz lehetetlen az életed.. És ez mindkét nemre egyaránt igaz.

2011. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm, végre valaki aki normálisan le írta :D

Csak az a baj, h ugyanúgy hisztizni fog, és szarik az egészbe, max elolvassa és ennyi... az agya egy két évesé, csak a f*szukkal gondolkodnak... -.-

2011. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/120 anonim válasza:
26%

Te nem vagy teljesen normális, és ezt nem bántásból mondom.

A nők sokkal többet tesznek meg a mai világban mint a férfiak. Először is egy lány óriási változásokon megy már át 11 éves kora körül, amikor megjön neki, fáj a hasa, rosszul van, és kellemetlen macera az egész. Meg kell felelni a férfiaknak, és a barátnőknek is, nehogy kinézzenek minket valami miatt. Mostanság amiatt, hogy alig van normális pasi, emiatt nekünk kell legtöbbször kezdeményezni, és irányitani is. Mi vagyunk azok, akiknek fáj az első szexuális együttlét, míg ti azonnal élvezitek. Mi vagyunk azok, akik ha fogamzásgátlót szednek, hogy jobb legyen nektek férfiaknak a szex...mert nagyon sokan mondják, hogy "zokniban lábat mosni?" és ezzel a mi szervezetünket bombázzuk hormonokkal, aminek vannak mellékhatásai. Mi vagyunk azok, akik teherbe esnek, 9 hónapig hordozzák szívük alatt gyermeküket, miközben dolgozni járnak és végzik a házimunkát ( HA ILYENKOR MEG ELmész szülői szabadságra...akkor meg elfelejheted a munkád ésvége a karrierednek ) Mi szüljük meg a gyermeket, több órás vajúdás után szörnyű fájdalmak árán.


És ha ezen fennakadsz szerintem nem igen lesz normális komoly kapcsolatod.

Tiszteld a másik nemet, ne azon problémázz mikor kiről van ünnep...

2011. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 A kérdező kommentje:

"-anyák napja, nők napja: Ezt már elmondtam korábban... "


OK, AZ ANYÁK TÖBBET SZENVEDNEK ÉS TESZNEK A GYEREKÜKÉRT ÉN EZEN NEM VITATKOZOM. DE MIÉRT NEM LEHET AZ APÁKAT IS MEGÜNNEPELNI E MELLETT. MIÉRT ZAVARNÁ EZ AZ ANYÁKAT? AZ APÁKNAK JÓL ESNE NEM? MOST AKKOR AZ ANYÁKAT MIÉRT ZAVARNÁ EZ?


FÉRFIAK NAPJA:ELMONDTAM MÁR: NEM MENSTRUÁLUNK, NEM SZÜLÜNK, NEM FÁJ AZ ELSŐ OK. EGYETÉRTEK. DE FÁJ AMIKOR MEREVEDÉSÜNK VAN ÉS NEM SZEXELHETÜNK. TE ÁTÉLTÉL MÁR VALAHA ILYET? AMIKOR VISSZAUTASÍT EGY LÁNY ÉS MEGALÁZ TÉGED? VALAHA KELLETT NEKED KEZDEMÉNYEZNED? KELLET MÁR AZON GONDOLKODNOD HOGY HOVA VIDD A LÁNYT MIT CSINÁLJATOK, MIKOR FOGD MEG A KEZÉT MIKOR CSÓKOLD MEG STB. MÁR ELMONDTAM. MINDEN LÁNY MENSTRUÁL, SZÜL, ÉS FÁJ NEKI AZ ELSŐ. NEM Ő CSINÁL VALAMIT. CSAK ELSZENVEDI. MERT EZ A TERMÉSZET RENDJE!

2011. aug. 30. 23:05
 47/120 A kérdező kommentje:

"-előbb mehet nyugdíjba: Foglalkozástól is függ, hogy ki mikor megy nyugdíjba. Vannak olyan foglalkozások, amit főleg férfiak csinálnak, és ők jóval előbb mennek nyugdíjba, mint a nők. "


JÓ, DE AZT A FOGLALKOZÁST VALAMIÉRT NEM VÁLASZTJÁK A LÁNYOK. DE VÁLASZTHATNÁK! DE NEM TESZIK. DE ITT AZ A HELYZET, HOGY CSAK AZÉRT MERT NŐ VALAKI AZÉRT MEHET VALAKI ELŐBB NYUGDÍJBA. ÉN HA AKARNÉK SE TUDNÉK ELŐBB MENNI. DE ŐK VÁLASZTHATNÁK AZT A FOGLALKOZÁST.

2011. aug. 30. 23:10
 48/120 A kérdező kommentje:

"ingyen bemehet a discoba: Aki oda akar menni, annak egészségére.. Amúgy nem minden egyes disco van ingyen nekik sem."



HÁT ELÉG SOKAN AKARNAK ODA MENNI A FIATALOK KÖZÜL ÉS EZ GONDOLOM TERMÉSZETES. ÉS AMÚGY A LEGTÖBB HELYEN INGYENES. DE MIT SZÓLNÁNAK A LÁNYOK, HA MONDJUK A BUSZ A FÉRFIAKNAK INGYENES LENNE? ÉS AKKOR MONDJUK, HA NEM MINDEN BUSZ LENNE INGYENES A FÉRFIAKNAK AKKOR MÁR MINDEN RENDBEN LENNE? NEKEM SEM KERESNEK TÖBBET A SZÜLEIM MINT A LÁNYOKNAK.

2011. aug. 30. 23:15
 49/120 A kérdező kommentje:

-engedjem előre, mert ha nem akkor bunkó vagyok: Ez ma már nem kőbe vésett szabály, és akkor is lehetsz bunkó, ha amúgy előre engeded... Előnye is van, meg tudod nézni a s.ggét feltűnés nélkül. ;)


TÉNYLEG NEM KŐBE VÉSETT SZABÁLY, DE SOK LÁNY MEGSÉRTŐDIK, HA NEM ENGEDEM ELŐRE. DE HA EGYENLYOGÚSÁG VAN AKKOR SOKAN MÉGIS MIÉRT VÁRJÁK EL? A SEGGE MEG HÁT NEM HOGY ÖRÜLNE HOGY MEGNÉZEM. HA NEM NÉZNÉM MEG AKKOR MEG AZ LENNE A BAJA, MERT AKKOR AZT HINNÉ HOGY CSÚNYA LÁNY.

2011. aug. 30. 23:20
 50/120 A kérdező kommentje:

"-a hírekben mindig kiemelik, hogyha nő az áldozat: Azt is ha férfi, mivel az ember tartozik valamelyik nemhez.. Ezt a pontot nem is értem :D "


NEM IGAZ.HA NŐ AZ ÁLDOZAT AZT VALAMIÉRT MINDIG NAGYOBB TRAgÉDIÁNAK TARTJÁK, MINTHA FÉRFI LENNE. SŐT SOKSZOR KIEMELIK HOGY AZ ÁLDOZATOK KÖZÜL X GYEREK ÉS X NŐ IS VOLT. A GYEREKET MEGÉRTEM. DE EGY NŐ HALÁLA MIÉRT SAJNÁLATRAMÉLTÓBB MINT EGY FÉRFIÉ?

2011. aug. 30. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!