Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvert? Ugye? Nem kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert? Ugye? Nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy ffival. Megegyeztünk, h nem lesz úgymond kapcsolatunk, de össze-össze járunk egymással. Megbeszéltünk mára is egy találkát, de biztos időpontot nem egyeztettünk, csak annyit, h este. De nem keres, nem hív, h most mikor is pontosan(mindig ő keres engem) Szval akkor most ezzel ennyi, ugye?

19/L


2011. aug. 27. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
AHA.. :(
2011. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak most egy kicsit nehéz.
2011. aug. 27. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Bár nem biztos.. De jobb lenne mást keresni :)
2011. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kellek neki, inkább maradok ebben. Csak most még egy icipicit fáj, mindjárt vége....
2011. aug. 27. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Te miért nem tudod felhívni? Kérdezz rá bátran, kiderül egyből milyen alak.
2011. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
JAjj hát én is igy jártam a kedves szextársammal,eltünt nem jelentkezik!Szóval én nekem nagyon szarul esett hogy még annyit se mondott hogy ennyi volt és köszöni.Nagyon dühös vagyok meg szomorú.Hát ez van.
2011. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta szexeltek hogy nincs meg ez az egyetértés??
2011. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!