Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek, ha 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, ha 30 éves vagyok, de 20 évesnek nézek ki? F

Figyelt kérdés

Csak a 14-18 éves lányoknak jövök be. De csak addig amig el nem árulom a koromat. Nem akarják elhinni. Én pedig nem szeretnék hazudni. Az egy éjszakásoknál esetleg, de hosszabb távon úgyis kiderül.


Ha idősebb lányokkal próbálok ismerkedni akkor azokkal meg soha nem jön össze semmi mert csak a kisfiút látják bennem.


Ja és már minden olyan dolgot kipróbáltam mivel idősebbnek nézhetnék ki.


Mi a megoldás erre a helyzetre?


2011. aug. 27. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

háát jó kérdés szerintem egyszerűen csak, rossz helyen, próbálkoztál...nem is tudom vannak direkt olyan klubok, meg nem disccokra gondolok it hanem ilyen visszafogott ismerkedős helyre......ahol nem ezek a 14-17 éves ribancok vannak hanem éretteb veled 1 korú nők szerintem tuti, biztos, hogy ha találsz 1 ilyen helyet ott találnod kell 1 veled 1 korú lányt......olyan nincs mert őszintén szólva látszik rajtad az a 30 év........vagy lehet, h ez a társadalom lett ennyire nem is tudom..........annyira furcsa, mert én 20 vok, de 13 nak néznek és így ez most teljesen komoly a 10-12 éves gyerekeknek jövök be ilyen szerelmes leveleket küldözgetnek + ilyen hülyeségeket.

De ha találsz 1 ilyen helyet akkor majd írj vmit.

sok sikert. bár nem i......

2011. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj kérlek képet privátban, aztán válaszolok. :)
2011. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Neked is elküldtem. :)
2011. aug. 27. 21:21
 14/18 anonim ***** válasza:
küldesz nekem is?! :)
2011. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ok. Egy pillanat.
2011. aug. 27. 21:35
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem is küldj ,és megmondom,h hány évesnek nézel ki:)
2011. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám ha hiszed ha nem.

28 vagyok de 22 nek is néznek meg a buszon is mindíg rákérdeznek ,hogy diákjegyet?? Szóval értem a problémát. Ez van lehetne rosszabb is. majd ha 110 évig elélsz te is letagadhatsz 20-30at :D Addig élvezd ki az életet ezek szerint ráérsz van időd mert lassabban öregszel.

2011. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem is küldj képet :)

nagyon kíváncsi vagyok

2011. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!