Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki úgy érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki úgy érzi, hogy nincs szüksége társra?

Figyelt kérdés

Kezdetek óta így érezted vagy hogy sikerült elérned?

Ismerek olyan embert, akiről tudom, hogy soha nem volt párja, de nem látszik rajta, hogy szomorú lenne, hanem épp ellenkezőleg. Mondanom sem kell, hogy eléggé irigylem amiatt, hogy képes lekötni és boldognak érezni magát egyedül is.


2011. aug. 27. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én pl ilyen tipus vok
2011. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

érdekes amit mondasz. nekem sincs szerelmem, soha nem is volt, de nem is kerestem. ha engem keresnek nem vagyok visszautasító, de tulajdonképpen még nem volt. meleg sem vagyok. sokan helyesnek tartanak és csodálkoznak hogy még nem volt barátnőm. Egyszerűen nincs még szükségem rá, mert nem tudom miért. Tökéletesen boldognak érzem magam, életvidám emberke vagyok, aki mindig a legjobbat hozza ki magából, ha teheti. Nem tudom mikor leszek szerelmes.

22f

2011. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Angleth válasza:
100%
Nem. Az ókori görögök is tudták már ezt, mikor egy olyan történetet találtak ki, hogy mi igazából egy testbe formált férfi és nők voltunk. Megtámadtuk Zeust meg a haverjait, természetesen vesztettünk, és el lettünk szakítva fizikailag egymástól. Így lett a férfi és a nő. Ha megtalálod a nő/férfi feledet, akkor gusztustalanul boldog leszel. Keresd a másik éned!:D
2011. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Valahogy nem tudnám elképzelni magam egy társsal. Nem is volt igényem rá. Teljesen boldogan eléldegélek egyedül is. :D
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

több barátom is volt már, de csak 2× voltam még igazából szerelmes. jelenleg nem akarok társat, nem akarok szerelmes lenni, próbálkozom a sulival foglalkozni és a barátaimmal tölteni az időt. igazából, van még bőven időm arra, hogy valakivel hosszú távon is együtt legyek... túl korán kezdtem ..


14/L

2011. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hmmm, pont ma dumáltam egy csajjal, akin totál látszott, hogy bejövök neki. Elgondolkoztam, hogy hivjam-e el, ő is szimpi volt, csak más városban tanul, az meg gáz. De igazából nem tudtam eldönteni, hogy akarom-e vagy nem. Tök nyugis az életem, magamra koncentrálhatok. Persze néha hiányzik, hogy legyen mellettem valaki, de a gondtalanság kompenzálja.
2011. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 PÁL/INKA ***** válasza:
A világon az egyik legfeleslegesebb dolog az emberi érzelmek. Azt nem tudom hogy miért nem érzek mások iránt semmit de ez nekem így tökéletesen megfelel és nem vágyom lelkitársra. Egyébként szerintem eléggé furcsa hogy semmiféle érzelmet nem érzek senki iránt sem. Az is igaz hogy kissé nárcisztikus, önző és szarkasztikus vagyok és nem is szeretnék megváltozni.
2011. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én tökre elvagyok társ nélkül

a szerelem olyan mint a pia: öl, butít, nyomorba dönt

ha nem közeledek senkihez megszállottan, és nem hagyom fordítva h ezt tegye (vagyis felszínes ismerettséget engedek, semmi séta kettesben stb.), akkor nem is alakul ki komoly érzelem ami miatt rágnám magam.

a társ felesleges nyűg, csak csalódással jár

ami nekem nem kell

most nyugodt és boldog szingliéletet élek immáron 2 éve

20/L

2011. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokkal stresszesebb élet mint az egyedüllét hiszen állandóan megakarsz felelni valakinek
2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is jól elvagyok társ nélkül, de azért jó is lenne. de az igazi, megfelelő, nem csak valaki. most össze akarnak hozni egy fiúval, de közöm nincs hozzá, és butának tartom. inkább maradok egyedül.
2011. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!