Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki úgy érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki úgy érzi, hogy nincs szüksége társra?

Figyelt kérdés

Kezdetek óta így érezted vagy hogy sikerült elérned?

Ismerek olyan embert, akiről tudom, hogy soha nem volt párja, de nem látszik rajta, hogy szomorú lenne, hanem épp ellenkezőleg. Mondanom sem kell, hogy eléggé irigylem amiatt, hogy képes lekötni és boldognak érezni magát egyedül is.


2011. aug. 27. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ja, és én is nyűgnek szoktam érezni a másikat, de ez biztos azért van, mert mindegyik olyan volt, aki nem volt képes saját magát lefoglalni, mind pátyolgatásra vágyott. és nem bírták elfogadni, hogy én jól érzem magam, és lefoglalom magam akkor is, ha nélkülük vagyok. de egy független társnak nagyon örülnék. olyannak, aki szintén le tudja magát foglalni nélkülem is, és nem várja el, hogy folyamatosan szórakoztassam.

és a szex is hiányzik persze.

2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni az életemet társ nélkül. Mellettem mindig volt valaki és ez nekem biztonságérzetet nyújtott. Jó , ha valaki ott van melletted akivel megoszthatod örömöd, bánatod. De persze elhiszem, ha csalódások vagy egyéb okok miatt valaki nem is keresi a kapcsolatot, a tárast. Különbözőek vagyunk. Kit mi tesz boldoggá. (:
2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aszexuális
2011. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy boldog tudnék lenni egy párkapcsolatban, lehet önző vagyok, de én nem akarok állandóan egy másik embert pátyolgatni hogyha pl:rossz kedve van elég nekem a saját rossz kedvem. Ráadásul utálom ha akkor próbálnak meg rávenni a sex-re ha nincs hozzá kedvem és képtelen a másik megérteni ezt.

Vagy ha beosztja az időmet mert ő el akar menni ide oda de én nem mert vagy csak nincs hozzá kedvem vagy másra fordítanám a szabad időmet.

Igazából egy nyitott laza sex kapcsolat lenne talán az ideális. De nehéz ilyet találni.

20/L

2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17.51-es, nem figyelsz. nem aszexuális,a szex éppenhogy hiányzik. nagyon is. de az, hogy folyton pátyolgassak valakit, hogy mindig együtt legyünk, hogy ne tudjak elmenni egy programra, ha ő nem tud, vagy nem akar, mert az az elvárása, ez nekem se kell. mert bizony az enyémek is ilyenek voltak. folyton akadályoznak... a szex viszont kéne.
2011. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!