Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adhatnék neki egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Adhatnék neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Igyekszem röviden fogalmazni: Van egy lány a sulimban, tudomást szereztem róla hogy kedvel, bejövök neki. A barátnői is már sokszor hívtak beszélgetésekre, amikben főleg arról volt szó hogy kezdjek vele ismerkedni. Az én részemről csak anyi probléma van hogy nem igazán szeretnék most kapcsolatot mivel sokszor elküldtek a fenébe elég szépen. Meg kicsit ideges is vagyok hogy hogyan is kell viselkedni egy lánnyal, őszintén szólva még nem igazán vagyok jártas ezen a téren. Ennek már lassan fél éve és nem tudok róla hogy össze jött volna valakivel vagy meggyűlölt volna, komolyan elgondolkodtam azon hogy talán érdemes lenne megpróbálni. 17/f
2011. aug. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne? veszíteni nem veszíthetsz semmit (:
2011. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem, próbáldd meg vele, de eleinte csak óvatosan, és abból baj nem lehet
2011. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jobb, ha megpróbálod, mert különben olyan halogatós figura leszel és akkor lehet, hogy még 20-on túl is szűz maradsz, mint én
2011. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de akkor kb naponta fogok ide feljárni kérdezgetni dolgokat mivel szinte semmit nem tudok a nőkről. Szóval ennek ti látjátok kárát. :P
2011. aug. 27. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
írj nekem privátot aztán kérdezhetsz tőlem nyugodtan ha gondolod. itt nem látom értelmét gyorsan leírni pár sorban, ha kérdésed van írj e-mailt. 20f
2011. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!