Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy már betegség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy már betegség?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú(17) csak játszott velem,rajtam kivül van még egy jóóóó pár csaja, akikkel együtt szokott lenni.Én nagyon szerettem, de mióta ezt tudom egyszerűen a szeretet átváltozott gyűlöletté!Gyűlölöm!!!!Nem tudom miért!És mióta ez van a Children of Distance számát ha hallgatom(Gyűlöllek) megnyugszom.Ez beteges?

17/L


2009. júl. 2. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hát... Tombolnak a hormonok... De szerintem nem beteges, majd lenyugszol idővel.
2009. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem az.Amikor én szakítottam a barátommal,akkor találtam rá pár COD számra,és azokat hallgattam nagyon sokáig.Aztán kijöttem belőle,de még ma is néha visszahallgatom egy-két számukat.:)
2009. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy srác,akiről mindenki tudta,hogy szerelmes belém,ő maga mondta.Én is szerettem,de soha nem kérte meg,hogy járjunk.Ellenben smárolt az egyik barátnőmmel tőlem kb. 3 méterre.Teljesen kiakadtam,és napokig teljesen magam alatt voltam,és a cod-tól a beforratlan sebeket,és a te vagy az,te voltált hallgattam.Segített.Utáltam a fiút.Szerintem nem beteges,majd csak túl leszel rajta.Én még gyűjtöttem egy csomó idézetet,és azok is sokat segítettek.Ha szeretnéd,átküldöm őket e-mailen.Sok szerencsét:))
2009. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen, a srác egy ilyen himringyó imádom de mégis felgyujtanám. teli van vágásokkal a kezem, nem birtam megállni, annyira hiányzott, akartam hogy velem legyen. és igen, nekem is van ilyen hobbim, hogy egy zene befolyásolja az érzelmeimet, csak én nem megnyugszom tőle, hanem sirva fakadok. (Limp Bizkit-Behind Blue Eyes) :D sztem én vagyok a beteg. :D

16L.

2009. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiss1999 válasza:
sztem nem betegség. én is mikor azt hittem h a csaj akivel jártam otthagyott mert mindenki ezt mondta (pedig nem volt igaz) akko én is codot halgattam és jót tett
2010. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!