Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzességi fogadalmat tettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességi fogadalmat tettem. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2011. aug. 27. 22:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet úgy szüzességi fogadalmat tenni hogy már nem vagy szűz? No se baj. Am pedig egészségtelen, mert most még nem, de majd pár hét múlva sokkal ingerültebb leszel, és kívánkozni fogsz hogy verd ki. Ha te nem vered ki akkor magától fog távozni.
2011. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Az, hogy a te dolgod.

De aztán nehogy megbánd később.

Nem kellene túl komolyan venni az élet minden dolgát, inkább lazíts. Egyszer élsz, miért kell megvonnod magadtól mindent, ami jó lenne az életben? Nem ez a legfontosabb, de ha a szexről lemondasz akkor ezek szerint szerelmes sem nagyon akarsz lenni. ha így van, akkor aszexuálisnak kéne lenned. De gondolom nem vagy az vagy igen? Ha nem, akkor később fogod megbánni az elvesztegetett életed, vagy lehetőségeidet.

ezt te tudod.

Mindenki a saját kárán tanul.

2011. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem volt öröm, csak kín. Nagyon sokat küzdöttem lányokért, de azokat, akiket akartam, soha nem kaphattam meg. Belefáradtam ebbe.
2011. aug. 27. 22:43
 14/33 anonim ***** válasza:
?????mégis mi okból?????????
2011. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Az élet erről szól: le kell mondani, küzdeni kell, lesz olyan amikor nyersz és olyan is mikor veszítesz. El kell fogadni. De nem kell magad leírni emiatt. Én is csalódtam, ki nem?! De nem adom fel.

Rajtad áll hogyan forgatod, irányíthatod a sorsodat saját magadat is. Tudod, kezedben van a kulcs.

2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tettem fogadalmat, de ha hónapokig nem vered ki meg nincs szex, akkor kb függetlenné válasz attól hogy "jajj kanos vagyok, dugni kéne" egyszerűen elillan ez a kín....


Tapasztalat.


És én ekkor kezdtem el igazán értékelni a lányok szépségét, mikor megtanultam hogy nem kisajátítani kell őket hanem csodálni.

Aztán elkezdtem dugni őket, mert szeretik :D

2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 dep25 ***** válasza:
úgyse birod betartani a papoknak se megy:D
2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
de most gondolj bele...ha véletlenül mégis jön egy lány aki adott esetben lép is és neked is tetszik akkor mit tennél?:O feloldanád a fogadalmat vagy azt mondanád neki h bocsi nincs szex? :O
2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Sajnos a külső adottságaimhoz képest túl nagyok voltak az igényeim.
2011. aug. 27. 22:48
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyan szituációt elképzelni
2011. aug. 27. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!