Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzességi fogadalmat tettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességi fogadalmat tettem. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2011. aug. 27. 22:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

csííra. Nyomjatok egy zöldet :D

amúgy az,aki nemtesz semmit a célja érdekében,sose fog elérni semmit.

2011. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
hát én egy napot sem bírok ki legalább egy kis hokizás nélkül, akkor mi értelme élni, ha nincs ez az élvezet?
2011. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Annyian átéltük ezt, el se hinnéd.

Én 29 éves voltam, amikor először lettem kölcsönösen szerelmes. Addig mindig csak olyan srácok hajtottak rám, akiktől irtóztam testileg.

Már nem is hittem benne, hogy részem lehet a kölcsönös szerelemben.

Most már 4 éve van egy párom, akibe szerelmes vagyok mérhetetlenül, ő is belém. Tény, változott az ideálom és nem egészen az, akiket 18 éves koromban favorizáltam, de maximálisan az IGAZI FÉRFI a számomra, nem adtam lejjebb. Előtte volt, hogy lejjebb adtam, de vele nem voltam boldog, nem volt jó a szex.


Te még nagyon fiatal vagy, valószínű a korodbeli lányok az idősebb fiúkat veszik észre. Én még 26 éves koromban is kisfiúnak láttam a velem egyidőseket.

Ez a különbség 29 éves koromra megszűnt, utolértek a velem egykorú fiúk, sőt, 2 évvel fiatalabb a párom, de már nem látszik, senki nem hinné.

Szóval kell még néhány év, hogy az ideáljaid meglássák benned a férfit.

Lejjebb ne add semmiképpen, csakis szerelemből válassz! Ha a tökéletes szépségű lányokra vágysz, ne kezdj kevésbé széppel. Majd formálódik magától az ízlésed, lehet néhány év múlva gyönyörűnek látsz kevésbé tökéletes lányt is.

De lejjebb adni nem szabad.

Ha nincs megfelelő, akkor most nincs. Addig nagyon jól teszed, ha nem táplálod a szexuális vágyaidat. Szerintem jól csinálod.

2011. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Tettem. Kezdeményeztem, nem riadtam vissza az elutasításoktól, de rá kellett jönnöm, hogy túl jó az ízlésem.


Az élet értelmére meg még nem jöttem rá, de az más téma.

2011. aug. 27. 22:53
 25/33 anonim ***** válasza:

Így van , ne add fel.

És ne adj lejjebb.

Ha így teszel sosem leszel boldog. Ne hitesd el egy olyan lánnyal, hogy szereted meg, hogy neked ő a szép, ha közben más lányokra vágysz, tudod szamár is jó, ló helyett alapon.

Én sem szeretnék így élni, ilyen tudatban. Inkább akkor keresem az olyan férfiakat, akik nekem megfelelőek. De talán tudom, hogy nem vagyok nekik szamár.

2011. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Megsúgom, hogy az élet értelméről fogalmam nincs, de

a tested mint biológiai lény számára az élet értelme a SZEX, a reprodukciós hajlamok kielégítése.


Büntetheted a tested, persze. De ha szereted a tested akkor szexszet adsz neki.


Az elméddel meg gondolkozhatsz tovább hogy mi értelme az IQ-nak meg a gondolatainknak....



Az meg nagyon szép amit a 29évesen szerelmes lett lány írt, de a szerelem az csak múló öröm, szép, de megvan a böjtje az esetek 99,99%ában, így inkább ne várj a szerelemre. Fölösleges. Dugj aztán ha szerelmes leszel akkor ugyse tudsz mit csinálni, beszoptad :D

2011. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a külsőd lenne az oka. Csak túl fiatal vagy. Tuti, hogy a korod a gond.

Sokkal rosszabb, ha nincs egy férfinek önbizalma. De szerintem neked van, mert mertél kezdeményezni.

Válj okos, intelligens, sikeres férfivé és ragadni fognak rád a nők. Én ismertem nagyon helyes fiút, akinek az önbizalma a nullával volt egyenlő, na őt észre se vették a lányok. Ha jó értelemben véve vezéregyéniség vagy, ha okosabb vagy egy nőnél, nyert ügyed van.

Nem csak úgy mondom, hogy a külsőd nem lehet gond, hanem biztos vagyok benne, ugyanis egy férfi sikerének ez csak másodlagos garanciája. Első az intelligencia. Kell egy jó szakma is, hogy gondoskodni tudj majd a családodról. Ez a lányoknál jogos elvárás, nem a pénzéhséget kell benne látni.

2011. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

22 éves. Mihez túl fiatal?


Mások 16évesen hármasban csinálják. (Sajna nem én voltam :D )

2011. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nézd, én is csinálhattam volna 5-ösben is:) Akármikor találhattam volna olyat, aki megdug.

Nem olyan nehéz szexre partnert találni.

De ő nem akármilyet akar, hanem olyat aki gyönyörű. Az meg nem jön össze mindig olyan könnyedén.

2011. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az, hogy semmi közöm nincs hozzá. :) De azért érdekel, meddig bírod... :D
2011. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!