Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek errol? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errol? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak páran akik azt mondják, hogy azt a csajt kaphatom meg amelyiket akarom. A volt barátnom sokakszerint nem volt szép, de au én szememben gyonyoru volt (o dobott), amikor mog jártunk mondták, hogy miért pnt vele járok, megkaphatnám azt a csajt amelyiket akarnám, de én nem érzem ezt így. Egy pár adat rólam: 15/f vagyok, humoros, szeretem a komédiákat, nem szeretem a horrort, flegma-melankolikus-cholerikus vérmérséklet sokak szerint jófej és intelligens vagyok, 175+, 75-80 kg, sotétbarna, rovid 1-2 cms haj, barna szemek, enyhe sasorr, kigyúrt végtagok, valamint kigyúrt hát. A hasamon egy kis zsírréteg 4-5 kg súlyfolosleg. Pattanásos arc. Nem vagyok nagyon lesulve se. Teniszezek, korcsolyázok, síelek. Gazdag családból származom, de ezzel igyekszem nem felvágni. Foleg rappet hallgatok (de nem ugy oltozkodom). A csajokat le tudom kotni, mert ki tudom rakni a Rubik-kockát, tudok pár utos kártyatrukkot és tényleg jól korizok. Tényleg bárkit megkaphatnék? Járnátok egy ilyen sráccal? Esetleg miben változtassak?
2011. aug. 28. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokszor nem csak a külső számít. nekem is van olyan ember a közelemben, aki egyáltalán nem tetszik, ha csak leállítani az utcán szóba sem állnék vele, de mégis olyan a stílusa, ahogy beszél, vagy valami ami nagyon vonzóvá teszi. szerintem a stílus a legfontosabb ;)
2011. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy akik mondják azt hogy "bárkit megkaphatnál" azt az anyagi helyzeted miatt mondják
2011. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kulsore bejossz,de nem tudom ,milyen vagy valojaban.
2011. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Hehe és felotlott bennem a kérdés, hogy a csajok tudatalatt mehetnek a pénzre? Eddig egy lányt se nyugoztem le azzal hogy "szivi bármit megkaphatsz csak válassz". Mert mint mondtam, nem dicsekszem ezzel.
2011. aug. 28. 01:44
 5/12 anonim válasza:

Teniszezek, korcsolyázok, síelek. Gazdag családból származom...


Takarodjál már :D

2011. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
küldjél már egy képet a hátadrol tesó, lehet tudok segíteni..
2011. aug. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem testileg akarok változni, hanem szellemileg. De hogyan? Tobb önbizalom kell vagy mi? MErt olyat is hallottam, hogy a csajoknak legjobban az önbizalom jön be.
2011. aug. 28. 02:09
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kitudod rakni a rubikkockát, nekem kellenél!
2011. aug. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rubikkocka aaahh kellesz béjbee
2011. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!