Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen hogy az a fiú akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen hogy az a fiú akit szeretek azért nem akar velem járni mert túl hamar "odadobtam" neki magam?

Figyelt kérdés
úgy volt hogy én eleinte nem is akartam a fiútól semmit mert tudtam nincs semmi esélyem azt erre meg egyik este lehívom azt nagyon jól el beszélgetünk meg minden és a végén lekapott.! aztán nem is szóltunk nagyon egymáshoz semmi aztán el mentünk szórakozni és ott megint lekapott de csak mikor nem voltak ott a többi haverok.! esténként mindig elvoltunk kettesben (az az csókolóztunk, kivertem neki. segítettünk egymáson.)...!! :P egyik bulizás utáni este felvitt magához és orálisan kielégítettem.! ezek után mindegyik barátnőmre rá mászik akivel épp nagyon jóba vagyok.!!!
2011. aug. 28. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát... Nem mindegy, hogy a szopott fa.sz melyik végén állsz. :-) Sajnálom, szerintem hagyjad.
2011. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
szerinted kinek kéne ilyen csaj aki minden szembejövő f.aszt leszop? ennyire jó voltál azt csá
2011. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de én szeretem nagyon ez az egy baj van nem olyan könnyű elfelejteni.!!!!
2011. aug. 28. 12:50
 4/25 A kérdező kommentje:
bocsi nem szopok le mindenkit.!! ;))
2011. aug. 28. 12:52
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem ne vegyél róla tudomást,ne keresd őt egy darabig. Ha ő keres később, akkor pedig mond el neki, hogy sz*rul esett, hogy ezt tette veled .
2011. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Erre jó voltál ,viszonylag könnyen megkapott azt ennyi! Megy tovább a csávó akit még könnyen lehet....

Szerintem. Kihasznált:S

2011. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Drága...szerinted ha csak akkor smárol veled, mikor más nem látja, az miért van? Pont azért, amiért te esélytelennek gondoltad.

Ciki lenne neki járni veled, és nincs gusztusa megkefélni, de egy pipára jó voltál.

Tudom, írhattam volna virágnyelven, de aki olyan srácot képes leszo.pni, akivel még csak nem is járnak, és elsőre bevállalja a fa.szverést, az szerintem nem igényli a finomkodást.


Ne aggódj, ha elmeséli a haveroknak, hogy ilyen lazán veszel egy kis szájmunkát, majd az ő legjobb barátai fognak terád mászni.

2011. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

sztem is hanyagolom egy ideigg.://

Kösszi a válaszokatt.:SS

2011. aug. 28. 13:22
 9/25 napietus ***** válasza:
ha úgy viselkedsz mint 1 krva, miért lepődsz meg, ha akként is kezelnek?
2011. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
bocsika nem vagyok kur*a max anyukád.;))
2011. aug. 28. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!