Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eléggé kisfiús az arcom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eléggé kisfiús az arcom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok az a túlságosan férfias típus sajnos... :/

Bár a lányokkal kapcsolatban nincs gondom, de én eléggé gáznak érzem.


17 évesen ez nem abnormális? :/


2011. aug. 28. 18:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Növessz szakállt.
2011. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

igen, abnormális, csak olyan arcod lehet mint Charlie Sheen-nek, menj vele dokihoz!


Viccet félretéve :) Használd ki. Vannak rengetegen akik buknak a fiatalos, kisfiús pasikra.

2011. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
gyökér vagy...én is gyerekképü vagyok, igaz tök erös szörzet nö rajtam, mégis vézna vagyok, alacsony, és gyenge. most akkor mégis hova megy ez a sok tesztoszteron? ráadásul engem nem kivánnak a lányok! mert csunya vagyok! nem minden kisfius arc justin bieberre hasonlit!
2011. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy férfias, ez csak egy sztereotipia, már megint a megfelelnivágyás...örülj neki, hogy jól vagy, és ne csinálj magadnak problémát abból, ami nem probléma
2011. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Valakinek pont az jön be, úgyhogy no problem.
2011. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Engem is 10ből 8ember aranyosnak könyvel el, 17 éves vagyok, vézna. Nem kell vele semmit csinálni. Addig örülj, amíg nem vagy igénytelen; csúnya zsidó arcú senki. Sokaknak bejön, lásd: barátnőm. :)
2011. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

aztaqrva.:D mintha én írtam volna. de kajak.:D

én is 17 éves vagyok, és elég kisfiús arcom van, de úgy különösebben a csajokkal nincs gondom, csak hát igen. nem érzem "jónak". elég ciki amikor a 16os korhatárú szórakozóhelyen elkérik a személyit. és lassan 18 leszek. még cikibb lesz :/

2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16os korhatárú helyek is vannak már? johogynem már azt nézik, hogy felsötagozatos vagy-e! OMG!
2011. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
zsidó arcú senki. És állat.
2011. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16os helyre beengednek ugy, hogy már dölöngélsz? van egy olyan érzésem, hogy egy piátol büzlö tinit sem dobnak ki már az ajtónál! meg ha már beengednek, akkor tuti van bárpult, ahol mégtöbbet ihatsz.
2011. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!