Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Miért gondolja közületek a többség, hogy csak egy idősebb sráccal jön össze, mert ő érettebb, ami átlagban lehetséges, de kéne adni esélyt az egyidős srácoknak is, hogy bizonyítsanak, és nem előítéleteskedni, nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy " egy velem egyidős nem tudja megadni azt, amire szükségem van", meg hogy " sose járnék velem egyidőssel
2011. aug. 29. 18:29
1 2
 11/20 ˇ@ˇÁrpi... válasza:
90%

Nincs szükséged, 14 évesen egy barátra, mert nem vagy akkora veszélnyek kitéve, mert nem mehetsz rendes bulizós helyekre, anyuci apuci nem enged ki este 10 után, lehet hogy már akkora a lyukad mint anyádnak, mert neked éretteb fíúk kelletek, de engem ez nem érdekel, mert látom hogy te csak egy kis büdös hülye pisis vagy, aki azt hiszi magáról hogy nagyon érett, közbe agya az nincsen... Nőj fel és aztán ugassá', hogy ki milyen érett... Na ennyi puszicsá.


(U.I: Van barátnőm, és egy évvel fiatalabb, és érdekes módon elvan velem már 7 hónapja, és nem hallgatom azt tőle hogy éretlen vagyok, de ha mondaná, ki is dobnám ... de ő nem egy olyan kis öntelt homó mint te...)


15/F

2011. aug. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ˇ@ˇÁrpi... válasza:



Na pontosan ezért a válaszért! Megsértett dühös csapkodás. Ezen egy 18 feletti fiu már rég túl van.

2011. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Munkahelyen láttam 50-60 éveseket ökörködni. Egy huszonéves fiú ugyanolyan, mint egy 17 éves. Azért gondolják azt, mert kemények, mint a kád széle.


Gyuri voltam..szevasztok

2011. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nemtom de nekem meg jobban bejönnek a fiatalabb lányok

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ez ilyen... nekem az első barátom 14 évesen 6 évvel idősebb volt akkor csak jó muri volt:D .Hamar vége is lett bár nem volt komoly a kapcsolatunk mert ö még élni akarta az életét én meg el viccelődtem.Utána 2 évig nemigen volt senkim, megpróbáltuk egy korombelivel de rá kellett jönnünk ez így nem mehet neki is más az érdeklődése és nekem is.Ő még jókat röhögött egy fűszálon én meg azon h milyen dinka.:D Persze ez sem tartott sokáig.És egy véletlen folytán újra össze jöttem 1. szerelmemmel és most nagyon jól el vagyunk együtt :) :D 16/L
2011. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

18:47


"Mert ez a természetes. Egy 15-17 éves lány már meglehetösen nönek is néz ki, szépsége csucsán (ami eltart olyan 23 éves koráig). Egy 15-17 éves fiu meg nem néz ki férfinak. Ö 28-39 évesen lesz a csucson. Ez egyszerüen kodolva van. "


Te nem vagy normális. Egy 15-17 éves lánynak még nem sok köze van a nőhöz. Attól még, hogy te dugnád, attól még nem nő, hanem csak egy kislány.


Egy 15-17 éves lány ugyanannyira néz ki nőnek, mint amennyire férfinak kinéz egy 15-17 éves fiú.


"A szánalmas az amikor egy nö (vagy nönek kinézö valaki) mellett egy kics csuli gyalogol. "


Már csak ebből a mondatodból is kiderül, hogy primitív és férfi vagy. Ezzel akarod bemagyarázni magadnak, hogy normális dolog, ha valaki 20 évesen 15 éves kislányokat kefél. Ezzel a mondatoddal akarod leplezni a lúzerséged. Befolyásolni akarod a kislányokat, hogy a korukbeliek helyett a magadfajta lúzereket válasszák, mert te nem kellesz a te korodbeli nőknek. Ennyit erről.


AZ a szánalmas, amikor egy 20 éves férfi egy 15 éves kislány mellett gyalogol.

2011. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

19:00


"tudod ebből kiindulva én sosem járnék korombelivel, akár érett az egyén akár nem, valamennyire benne vannak ezek a dolgok. "


Na már itt hiteltelenné vált az egész hozzászólásod. Saját magadnak mondtál ellent. Ez történik, amikor a kis 14 éves kislány érettnek hiszi magát, okoskodik és közben csak egy csitri.


Ha érett a korodbeli fiú, akkor nyilván nincsennek benne azok a dolgok. Értelemszerűen ezért is érett.


A másik, meg hogy arról bezzeg hallgatsz, hogy a 14 éves kislányok miket csinálnak, mennyire éretlenül viselkednek. Azért hallgatsz erről, mert fáj neked az igazság.


Szóval gondolkodjál már kislány, mielőtt hülyeséget írsz.

2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

23:48


"én 15 éves vagyok, ésha a velem egyidős fiúkra gondolok, akkor tényleg az jut eszembe hogy még "éretlen" a többség.....nekik még nagyon új az, amit már egy 18-19 éves kitapasztalt"


Neked is teljesen ugyanannyira új, mint a korodbeli fiúknak. Szóval nincs értelme annak, amit írtál.

2011. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz:


Azért, mert a 14-17 éves lányok annyira nem tudnak gondolkodni, hogy pusztán a nemiségük miatt érettebbnek hiszik magukat. Holott a valóságban ugyanolyan érettek, mint a velük egyidős fiúk.

2011. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A velem egykoru fiuk nagyon eretlenek + lany letemre en vagyok a 2. Legmagasabb az osztalyban, es a legmagasabb is lany.

Nekem nincs bajom a velem egyidosokkel, jofejek meg minden, de nem jonnek ossze veluk.

2018. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!