Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért van ez?

Figyelt kérdés
Most szögezzük le, hogy nem vagyok sem alfahím V-nyakú pólóban és csőgatyában. Nem vagyok kigyúrt állat sem. Nem értem, hogy mostanában egyre több olyan csaj ír rám (egy éjszakás kapcsolattal) akik úgymond kapnának bármiféle csávót. Miért van ez? Nem vagyok sem pénzes sem pedig különleges egyed. Megmondom hogy mit gondolok és azért kérdezem mert félek picit attól hogy pofára esek. Estem már pofára de igazából nem érdekelt. Csak most kérdezem miért én kellek ezeknek a csajoknak? Miért nem egy pénzes idősebb ember ? Van okom szerintetek félni?
2011. aug. 30. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs karikás ostorom, nem hordok csőgatyát...
2011. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi első:D
2011. aug. 30. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a gondod?
2011. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitöl félned mert a lányok látnak benned valami izgatót benned vagy rajtad csak te nem látod és ezt nem mondják el hogy mi jo rajtad de képröl jobban megtudnám mondani.
2011. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a külsőségben van, hanem pont az, hogy nincs mire úgymond verni magam és még is megmondom hogy nem fog kihasználni attól hogy jó csaj? Vagy hogy van tartásom attól függetlenül hogy magamra vagyok utalva?!
2011. aug. 30. 00:16
 6/7 Inkog Nito ***** válasza:
Addig üsd a vasat amíg meleg.Baj abból nem lehet ha egy kurv@ jó nővel összejössz.Kicsit óvatosabban járj el ha félelmeid vannak de amúgy hajrá hajrá.Addig használd ki ameddig csak lehet.
2011. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén attól félek, hogy röhög rajtam:D..
2011. aug. 30. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!