Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó a szőrös emiszerv?

Figyelt kérdés
17 vagyok és még soha nem mertem odalent szőrteleníteni, mert borotvával megerősödik, epilátorral pedig nagyon fáj. Nem merek semmit csinálni vele. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 30. 00:32
1 2
 1/15 krvua ***** válasza:
60%
szeretem ha nyalás közbe fogsejmezhetek...:D:D:D
2011. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dr. Endressy László ***** válasza:

nem szeretem....


24F

2011. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Inkog Nito ***** válasza:
Nevedből lányra következtetek.Valamelyik férfit izgatja,engem pld kifejezetten taszít.Amúgy meg ha én borotválom magam az is erősíti,ez csak azzal jár hogy némileg gyakrabban kell borotválkoznom...
2011. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 napietus ***** válasza:
gyantázd, az nem tart annyi ideig, mint az epilátor. fáj az is valamennyire, de meg lehet szokni.
2011. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Imádom a szőrös emiszervet :DDDDDD
2011. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, a jó dús punciszőr!!!
2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Emiszerv x'DDDD
2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem belefúrni a szőrös punciba az arcomat.
2011. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen,nagyon szeretem.nem kell leborotválni,kicsit legyen fazonos.
2011. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

számomra egyáltalán nem sőt kifejezetten visszataszító, és a legtöbben így vagyunk ezzel.....

érdemes, de óvastosan és ráérősen csináld nehogy felsértsd a bőröd- amúgy a te döntésed mit teszel kizárólag!

19/F

2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!