Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó a szőrös emiszerv?

Figyelt kérdés
17 vagyok és még soha nem mertem odalent szőrteleníteni, mert borotvával megerősödik, epilátorral pedig nagyon fáj. Nem merek semmit csinálni vele. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 30. 00:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a bikinivonalat szedem gyantával, a többit meg rövidre vágom.....szűz vagyok, szóval pasit nem zavar, meg engem se...nekem jó így :)
2011. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nullás gép a tuti :)
2011. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy kifejezetten vonzó a szőrös nemi szerv, de azt se mondanám, hogy olyan taszító lenne, mint ahogy itt a többiek beállítják... pasija válogatja
2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kérdező fenntvagy kommentvitézen háhá XDD
2011. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kérem a linket!!
2011. szept. 2. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!