Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Nagyon gáz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Annyira furán érzem magam.... 16 éves srác vagyok, és ha meglátok valahol egy aranyos mosolygó kislányt, úgy megölelném! (SEMMI mást, csakis kizárólag ölelést, nem tudnék hozzányúlni sem!!!) Vajon hülyén néznének rám az emberek emiatt? :( Annyira aranyosak!
2011. aug. 30. 14:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyon is ismerem ezt az érzést.


Én olyan lányokat szeretnék megölelni, akik nagyon tetszenek és szívesen járnék is velük.


Alacsony, vékony lányokat imádom, csak hát nekem sem akarják viszonozni.


Gondoltam én is rá, hogy csak egy ölelést és tényleg semmi rosszra nem kell gondolni, de tuti lehordana meg elhajtana a fenébe, rosszabb esetben a barátja verné be a képem.


Sajnos sokat számíta külső, önmagában ha ronda vagy nem vagy elég a llányoknak, viszont, ha van dumád, bátorságod bármit megtenni bárki előtt és emellett vagy ronda, akkor tuti sikered van.

2011. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, hanem ezzel a mai társadalommal, a fészbukos elkényeztetett tinilányokkal főleg.


El sem tudom képzelni milyen anya lesz ezekből...

2011. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Jaj ez olyan aranyos, en is pont ilyen vagyok, imadom a kisgyerekekt es a gyerekeket is olelgetni es puszilgatni, olyan ennivaloak, bizony volt ra eset hogyha egy fiut meg oleltem es o nem olelt vissza, ku*va szar erzes volt:-<..azota nem olelgetek olyan mereszen..16L
2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
16 éves lány, engem nyugodtan megölelhetsz, viszonzom én is :)
2011. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
sztem szerezz be egy kutyát...
2011. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te biztosan egy nagyon aranyos fiú vagy, akinek szeretet hiánya van, és szeretne egy kis testvért! Nem gáz ez szerintem... Ha jól gondolom, nincs kis tesód?!
2011. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

azt írtad az elején h nem kapsz annyi szeretetet mint 10 évvel ezelőtt...vagyis amikor 6 éves voltál. Pont olyan idős mint azok a kisgyerekek akiket szívesen megölelnél. sztem ez egy lelki dolog és erre a vidám korszakodra vezethető vissza. azonosulsz ezekkel a gyerekekkel és együttérzel velük.


De mindig van akire támaszkodhatsz. mindig van aki segítsen nem?:)


biztos tényleg hatalmas gyerekszíved van csak kár h nem veszik ma már ezeket az emberek..:/

2011. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
pedomaci...
2011. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
én is hasonlóan vagyok, azzal a különbséggel h dugnám is őket :D
2011. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

tegnap 22:29

De, van kistesóm, 10 éves, fiú. Csakhát.... hogy is fogalmazzak.... Nagyon elrontotta a renoméját nálam, nemigazán kedveljük egymást...

2011. szept. 2. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!