Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Őszintén!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Őszintén!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. nem vagyok már szűz de ezt bánom! összesen 3szor feküdtem le vele. de csak azért mert én szerettem . még most is szeretem. Inni ritkán szoktam akkor se iszom le magamat a földik csak 1-2 pohár bor . Még csak 1-szer próbáltam ki a füves cigit. Bevallom cikizek. Ezek közül mindent bánok. de még így is mit gondoltok rólam?
2011. jún. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy a fiú akivel voltam az 17lessz egy hónap múlva.
2011. jún. 21. 16:15
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
elfogathatatlan és élettelen vagy rendeld a koporsót...am énis szoktam cikizni...másokat de csak mert gonosz vagyok^^
2011. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy 100-as!
2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
73%
csak gratulálni tudok átlag 14 éves...lukasztott drogozik iszik cigizik...nem hogy fogócskáznál kint a többiekkel basszus...
2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
bocs . cigizek*. ezt egyszer elmondad. többet lécci senki ne tegye szóvá.
2011. jún. 21. 16:18
 6/58 A kérdező kommentje:
mért te 14 évesen még fogócskáztál?
2011. jún. 21. 16:18
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

még ez nem lenne akkor dolog, ha nem venném figyelembe hogy 14!!

és nem kell pl. az amerikai gyerekekhez mérünk magunkat!

ez európa!

szerintem rossz a társaságod, 14-évesen nem ezekkel kénne foglalkozni talán !

2011. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
52%
Lehet egy kicsit hamar vágtál bele a dolgokba. Nem kell innod, másban is megtalálhatod az örömet, meg a füves cigi sem jó. De nem itéllek el, ha bánod, akkkor talán máskor más dolgokban jobban elgondolkodsz, hogy meg-e tedd mert nem mindenből lehet olyan könnyen kimászni, ha már benne vagy.
2011. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, hogy ilyenek a fiatalok. Korán kezdik. Megvetni nem vetlek meg, mert miért tenném. A szex, egy dolog. Ha szeretted az illetőt, akkor jó. Várhattál volna, de nem baj, csak védekezz mindig. Inni most már tényleg minden fiatal iszik, mert ez a 'menő'. Ha jól esik, pár pohár belefér. De tényleg vigyázz nagyon ezzel. Erről lebeszélnélek, de tudom, hogy úgysem változnál a hozzászólásom miatt. A füves cigiről meg annyt, hogy oké, kipróbáltad, de ezt tényleg hagyd is ennyiben!!! Ez nem játék!


Én máshogy csináltam volna, de tudom, hogy én is sokszor 'hibáztam' vagy tettem olyan dolgokat, amiket nem akartam. Nem kell bánnod ezeket, csak kicsit engedd el őket. Nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést. Hát tegyél érte!

20/L

2011. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
51%
A mai tinik példaképe
2011. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!