Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok ahhoz, ha egy fiú verset ír nektek? Szeretitek ha valaki így fejezi ki a tetszését irányotokba? És hogy tetszik a dolog akkor, ha még nem vagytok kapcsolatban az illetővel, csak udvarol nektek és így is udvarol?

Figyelt kérdés
Életkorotokat is írjátok le légyszi!
2011. aug. 31. 08:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig arra következtetek, h inkább a 14-15 éves lánykáknak jön be a dolog. :D


Nem tudom, valahogy ez bennem van, a rímek mindig a fejemben vannak, szinte minden mondatomra tudok rímelőset mondani. Eddigi tapasztalataim azt mutatták, h nem jön be a lányoknak a dolog, vagy csak nem tudják megfelelőképpen értékelni (bocs lányok :D ). Végül is mennyivel jobb egy vagány, rossz fiú, aki egy idő után úgyis eldob...te meg eldobod azt/vagy esélyt se adsz annak, aki igazán tudna szeretni/udvarolni neked. Tisztelet a kivételnek, na meg akinek nem inge... :D

2011. aug. 31. 13:01
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos gesztus, nekem már többször is írtak verset. De ha nagyon gagyi, és tényleg semmi versessége, akkor nem érdemes, mert oké, aranyos, de nekem az nem tetszik. Csak ha tényleg 'jó'. Lehet, hogy azért vagyok ilyen válogatós, mert írok.

17/L

2011. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mindig egy élmény versekhez értő emberekkel elbeszélgetni a témáról! :) Az enyémeket nem tartanám gagyinak (és eddig más se mondta), ügyelek mindig a megfelelő szótagszámra és az aa, bb rímelésre négysoros versszakoknál. Szonettet írni már kissé nehezebb, ahogy az ab,ab rímelésűt is megírni, de néha pont ez a jó, mert kihívás! :)
2011. szept. 1. 07:32
 14/24 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?:) és ja az igen,hogy eldob,mikor te is eldobod az ilyen fiúkat,ebben teljesen igazad van:) L/14
2011. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
15 voltam, mikor megszülettél kedves 14/L :)
2011. szept. 1. 12:23
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszene, egy tényleg szépen megírt vers.

Anno írt nekem párom, sajnos azóta nem. :( (17 voltam akkor)

22/L

2011. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

Elég szomorú, ha szerinted a vers a rímelésről szól..

A versnek mondandója kell, hogy legyen, egy érzést, egy látásmódot, egy pillanatot akarj vele kifejezni, nem azt, hogy jééé, tudok egy-két rímpárt!

Nagyon kevesen fogják neked megmondani, hogy gagyi az, amit írsz, mert nagyon sokat nem is értenek hozzá.

Egy vers nem attól lesz jó vagy rossz, hogy rá tudsz-e húzni egy rímképletet, vagy időmértékes verselésben írod. Attól lesz jó egy vers, hogy hitelesen adja át azt az életérzést, amit a költő akar átéreztetni az olvasóval..

Nekem a párom dalszöveget írt, de nem arról, hogy milyen szép a szélben lobogó szőke fürtjeim tengere, könnycsepptisztaságú szomorú tekintetem néma bája, vagy hasonló semmitmondó baromságok.

A legtöbb lány szerintem azt gondolja erről, hogy megint egy kis magát művésznek gondoló ripacs. Ha nem vagy műszaki zseni, nem kell megszerelni a csaj kocsiját. Ugyanez vonatkozik a költészetre, túl sokan gondolják úgy, hogy nekik megy, noha közel-távol sem.

2011. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszod kedves utolsó! :)


Kár, h mit se tudsz arról milyen verseket írtam, írok...de azért köszönöm a véleményed.

2011. dec. 30. 09:15
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom minden áldotta nap írt nekem verset és mivel romantikus típus vagyok, az elején még nagyon tetszett. Aztán már nagyon utáltam, hogy újabb nyálas verset kapok -.- mikor már kb a 45-50.-et kaptam.. 3 hónapig voltunk együtt.


22/L

2012. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én nagyon szeretnék kapni a páromtol, de sajnos nem szokot irni:( 17L
2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!