Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális így belezúgni valakibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így belezúgni valakibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A helyzet az, hogy anno amikor még középiskola 12. osztályába jártam belezúgtam egy számomra (külsőleg) tökéletes lányba. Az akkori helyzetem nem igazán tette lehetővé, hogy oda menjek hozzá (őszintén szólva azt se tudom, hogy valaha oda mentem e volna) így hagytam azzal a tudattal, hogy majd úgyis elfelejtem. Sajnos ez nem így volt, ennek már 3 éve és ugyan úgy gondolok rá mint amikor megláttam. Rengeteget gondolok rá, normál esetben elfogadnám, de azzal a ténnyel, hogy egy büdös szót nem szóltam hozzá így egy kicsit aggaszt. A kérdés rendkívűl bonyolult mégpedig az, hogy normális e?
2011. aug. 31. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy feromonok. Én is így vagyok, de különösebben nem érdekel az eset, mivel van barátnőm.
2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos olyanom nincsen, meg amúgy is nem lenne fai rszerencsétlennel, ha közbe másra gondolok (feltéve ha nem egyszerű mezei k*ra az illető)
2011. aug. 31. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ez a homoszexualitás első jele..70/F
2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális, én minden harmadik csajba belezúgok az utcán...
2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én a megd*gnám és a belezúgást két kategóriába sorolom, de én minden másodikat:D:D
2011. aug. 31. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Vedd fel vele a kapcsolatot! Legfeljebb elutasít, és akkor tudsz majd másra is gondolni, de így, hogy csak emészted magad a plátói szerelemben, nem állapot!

17/F

2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van..1próbát megér ;)
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de az ő válaszát nem akarom látni mivel valószínű elutasító mert nem vagyok éppen az az izomtíbór, ha egy másik csaj lenne l*szarnám a választ
2011. aug. 31. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy rosszul gondolkodsz!!! Ne meséld be magadnak, hogy nincs esélyed, negatív dolgokat vágd ki a kukába, pozitívra kapcsold magad és végy erőt magadon.


Nem több ő egy egyszerű csajnál, ne istennősítsd!!!


Amúgy tuti többet érsz fiúként, mint az a sok barom, akinek kib@szott jó nője van.


Ezt látatlanban merem állítani. :D

2011. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megkérdezném, hogy körülbelül mennyi pénzre számoltad ki, mennyibe kerül? Én is szeretnék menni barátnőmmel. Hány napra mennétek és mivel? Busszal?
2011. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!