Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznél Ausztriába egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiköltöznél Ausztriába egy lány miatt, akit alig ismersz, de kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Még csak barátkozunk, de akár több is lehetne barátságból, ha sűrűbben tudnánk találkozni. Meg ugye a szomszédban a fizetés is jobb, mint itthon.
2011. máj. 16. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel egyetemi hallgató vagyok Magyarországon, nem. Főleg nem egy lány miatt. Főleg nem olyan lány miatt akit nem is biztos hogy valamikor dughatom.
2011. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lóvé miatt mennék, nő miatt nem. Nem vagyok leszbikus, de pasi miatt se mennék.
2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél számításba több dolgot is. Első sorban a családod. Hátra tudod-e őket ilyen szinten hagyni, hisz külföldről nem tudsz majd olyan rendszerességgel visszajönni hozzájuk. Ha ennek ellenére mégis ki akarsz menni, akkor erre nézve tanácsot itt nem fogsz kapni. Ez egy elég fontos kérdés ahhoz, hogy mi válasszunk.


Én ha tehetném mondjuk mennék ebből az országból. Messze innen. Csak egy valami ide köt...

2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lassan diplomás leszek, meg el akarok szakadni a szülőktől, a saját lábamra állni, szóval amúgy sem lennék a nyakukon. Néhány hetente mennék haza Magyarországról is, ha mondjuk végül Pesten kötnék ki. Ausztriából valószínűleg ritkábban, de azért elkezdek böngészni lassan osztrák állásokat szerintem, aztán meglátjuk.
2011. máj. 16. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
kapcsolat miatt nem költöznék elvből, DE: ausztria nincs messze, szóval nem a világ másik végére költöznél, nem kellene megszakítanod a kapcsolatot a barátaiddal, családoddal, és jóval könnyebben meg lehet élni.
2011. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!