Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok a nyitott kapcsolatról? Belemennétek?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán hogy lehetne hívni ha csak összejárnak , meg történik egy két dolog, de szabad mind a két fél? Ilyenbe belefér egy kis gyengédség? Mit gondoltok arról a lányról aki bele menne ilyenbe?
2011. szept. 1. 20:21
1 2
 11/12 kicker ***** válasza:
Most valahogy leírtad ahogy én élek,miután pár kapcsolatom simán natúrba tönkrement rájöttem hogy nekem pontosan erre van szükségem,legyen valaki meg ne is.Ne legyen kötöttségek,megbánások és emellet szabadon csinálhatunk azt amit akarunk nincs beelszólás mint egy sport.Gyengédség van benne de csak annyi amennyi kell nem változik át szerelemmé csupán némi törődéssé odafigyeléssé hogy a másiknak is kellemes legyen.Vannak hajthatatlanok megrögzött kapcsolatmániások azok nem hogy nem értik meg sem akarják érteni ezt az életvitelt.De ezzel sem teszünk semmi rosszat hisz ehhez is 2 ember kell ahhoz hogy működjön.És a legfőbb hogy emellett van szabadság és függetlenség.Ha meg szétválnak az útjaink bármi oknál fogva,így legalább nem lesz belőle semmi káros mellékhatás.
2011. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyet szeretnék most. Soha nem gondoltam, hogy valaha ilyen helyzetben leszek, meg hogy beleférhetne ilyen, de most ezt szeretném. 4 éves kapcsolatom ért véget, túl vagyok rajta, és nem akarnék most komolyat, meg időm sem lenne ilyenre, viszont hiányzik az erotika és a szex. Szóval benne lennék.


A lányra meg nyilván egy rossz szót sem szólnék, mert ő is pont arra vágyik, amire én. Azt gondolnám róla, hogy jó, hogy egyeznek az elképzeléseink és tiszta lapokkal játszunk.


26/f

2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!