Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért kizárólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kizárólag a magas férfiak kellenek? Miért kell mindenkinek magas pasi?

Figyelt kérdés

176cm vagyok ami elvileg átlagos, viszont sokszor hallottam olyat, hogy 180centi alatt szóba sem állnak a nők az emberrel, már pedig ezen nem lehet változtatni, 21 éves vagyok, magasabb már nem leszek, meg ott a jóképűség is, azon sem lehet változtatni, vagy magasnak és jóképűnek születik valaki, vagy nem, a nőknek meg ott van ezer dolog amivel javíthatnak magukon, hogy könnyebben párt találjanak.

Tehetek én arról, hogy nem lettem colos?Most ettől kevesebbet érek a nők szemében?


2011. szept. 1. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem kib@szott szar, hogy férfiként csak 165cm magas vagyok, sajnos eddig tényleg azt tapasztaltam, hogy ez egy rohadt nagy hátrány csajozásnál. :/
2011. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egy átlag csaj akkora mint te, 165cm, de azt írták itt előtted a lányok, hogy csak annyi a kikötés, hogy náluk legyél magasabb, vagy egymagas velük.
2011. szept. 1. 22:52
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem efelől mindenki máshogyan ítélkezik, mindenki az alapján amit tapasztalt!


- az én környezetemben azt veszem észre, mintha a nők igénytelenek lennének a pasik terén!

A csaj nagyon csinos jó alakkal szép arcal szóval igényesen néz ki!

- A pasi meg egy elhízott, zsíros testű mackóféle sőt túl mackós, borostás, jehova stílusú ruhában öltözött.....

--------> na az én környetemben a nők a középmagas dagadt igénytelen pasikra buknak.


Én 188 cm magas vagyok, eljárok sportolni, nem vagyok kigyúrva hanem átlagos vagyok, igényes és ez a külalak még sem jön be....

2011. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én vékony vagyok:D ezek szerint nekem is el kéne híznom és igénytelennek lenni:D
2011. szept. 2. 11:05
 15/17 anonim ***** válasza:

:D


nem ezt mondtam!


csak én viszonylag sok ilyen nőt ismerek akik az ilyen igénytelenebb pasikra buknak....(mondjuk érdekes, hogy ezeket a csajokat szint mindet eltartja ez a dagi pasijuk)


Én találtam barátnőt magamnak, nem ez a gond! (persze nem 1 nap alatt)


Csak mondani akartam hogy a környezetemben sok az ilyen nő.


--Másnak a környezetében meg, a 165 cm magas vékony pasik jönnek be

-- van ahol meg csak a kigyúrt fazonok audival...

csak példa...


NE! ne hízz el! :) Csak légy sportosabb, ne egy csontkollekció.

2011. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hordok magassarkút. 158cm vagyok a barátom 180. Miért? Mert volt már alig 160cm-es barátom is, és az nagyon gáz volt. Nem érzetem magam mellette jól, biztonságban. Meg nem volt túl férfias sem (bár ennek egész más okai is lehetnek), de még külsőre sem!
2011. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Én nő vagyok, ugyanakkora, mint Te, tehát 176 cm. szeretem a magassarkú cipőt, és a 183 cm-es barátom így is kisebb nálam, ha cipő van rajtam. néha jó lenne szépen kiöltözve egy olyan férfi mellém, aki egy fejjel magasabb...de az max egy kosaras lenne. szóval nekem ez azért elvárás, mert én is magas vagyok. és fél fej azért jó ha van az ő javára, ami pont eltűnik cipővel. de a 150 centis seggdugasz csajoknak nemtom miért kell 180as férfi.
2012. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!