Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen teszem?

Figyelt kérdés
Minden baratnom sminkeli magat rajtam kivul, am 16 vagyok!Nem birom elviselni magamon azt a sok kentyefigyet...utalom egyszeruen...es ugy erzem mintha kilognek a sorbol..:(
2010. jan. 10. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok lány nem sminkeli magát még idősebb korban sem. Nem lógsz ki a sorból. Valaki szeret sminkelni, valaki meg nem bírja elviselni magán a kiló make-up-ot.

L19

2010. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát,ha neked úgy jó...

De az osztálytársaid mennyire sminkelik magukat?

Mert 1 kis korrektor,szemceruza,szempillaspirál és rúzs v szájfény még elmegy,demondjuk az is fontos,h mennyit raknak magukra..

2010. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat...nah...nem tul sokat..:)..de aze ...van valamennyi rajtuk:):D
2010. jan. 10. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Az kencefice...

2. Ha nem sminkeled magad az nem baj sőt...


Én speciel a természetes szépség híve vagyok!

Sok korombeli vagy nálam idősebb nőt ismerek akinek a szolárium, illetve a sok kencefice tönkretette a bőrét...

A szoláriumtól ráncos és érdekesen hullámos lett az arcukon a bőr...A sok sminktől, pedig a rossz szellőzés miatt a bőrük nem tud "lélegezni" ez a pórusok eltömődése miatt van...Hatalmas makeszeik vannak, amit csak még több sminkkel és alapozóval tudnak csak eltüntetni...Ami még jobban tönkreteszi a szép vonásaikat...

Neked sem ajánlom, mint ahogyan a műkörmöket sem!

A legszebb az ami a tied...És akkor Te sem egy műrib@nc leszel, hanem egy szép és vonzó lány, akit teljes valójában tud szeretni egy férfi, nem csak egy mesterségesen előállított cicababát lát majd benned...

Ettől leszel feleségnek, gyermekek anyjának való, nem pedig csak egy kefélni való rohadt kis fruska!

31/F

2010. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem a smink nélküli lányokat...

Sztem sokkal izgatóbbak.

13F

2010. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

13:39 hehehe... 13 évesen mégis kikre buksz? Ha csak nem ilyen huszonévesekre, akkor elég kevés esélyed lenne kikent lányokat találni. :):):)


Amúgy kérdező, szerintem hülyeséget csinálsz. Persze sok olyan ember van, aki azzal jön, hogy "temészetes" szépség... Na igen, nagyon jó annak, aki 0 cicomával is bomba jól néz ki, de még annak is jól jön egy diszkrét festés, ha pattanás van az arcán, akkor egy kis alapozó... Persze megteheted, hogy nem fested magad, de azzal csak egy eszközt dobsz el, ami szebbé tehetne. Szerintem próbálkozz szép lassan a festéssel. Először csak a szemed húzd ki, vagy hasonlók... Bele fox jönni, mint kiskutya az ugatásba és rá fox jönni, hogy mi az, amit még elviselsz, ami szebbé tesz, de nem túlzás.

2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis jól teszi,hogy nem áll be a sorba.Ugyanis ha nem érzi jól magát kifestve,akkor felesleges kikenni magát,úgyis látszani fog rajta,hogy ez szó szerint csak egy maszk,egy álarc.A szerepjátszás senkinek nem áll jól szerintem.Ha ő így érzi jól magát,akkor ne is fesse magát,felesleges.A sok vegyi anyag évek alatt még a legszebb bőrt is tönkre teszi,öregíti,szárítja.
2010. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha nem sminkeled magad. Én sem szoktam magam sminkel vagy csak nagyon ritkán. Ha smink is van rajtam, akkor csak korrektor, szemceruza és szempillaspirál, esetleg egy kis púder, de több nem kell. Helyette inkább mást szoktam csinált. Arcradírt szoktam használni és hidratálókat, néha pakolást. Régebben ennyi idős koromban én is követtem a barátnőimet, de minden baja lett a bőrömnek. Pattanásos volt, az alapozótól kiütésem lett és az orrom miteszeres. Azóta nem nagyon kísérletezek, inkább ápolom a bőröm és csak ritkán viselek sminket. Egyébként nem nagyon van rá szükségem. A barátom meg jobban szeret így smink nélkül. Szóval nem kell mindig azt csinálni, amit mások mondanak. Ha te így érzed jól magad, akkor nincsen semmi baj.


22/L

2010. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiúként nem szeretem a falon a vakolatot csókolgatni, azaz a lányokon az alapozót...Zsíros lesz a szám, és olyan íze van, mint a zsírkrétának...
2010. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)):))...oke koszi mindenkinek...rendik vagytok..:D
2010. jan. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!