Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a helyes osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a helyes osztálytársammal? Osztálytárs tabu?

Figyelt kérdés

Haggyam és legyünk csak barátok vagy "rontsam el" és közeledjek felé?

Nem tudom eldönteni hogy mi legyen. Még csak azt sem tudom, hogy akar-e valamit vagy nem mert elég vegyes jeleket kapok tőle.. Elég jóba vagyunk, sokat beszélünk, meg egy a társaságunk is. Félek, hogy elrontom ezt az egészet egy kezdeményezéssel. Félek, hogy nem jövök be neki. Nem tudom hogy tudnám kideríteni, hogy szeretne-e többet mint barátság.. Még csak azt se tudnám gondolni, hogy többet akar, hiszen nem csak velem kedves a lányok közül. Help mee!!!


2009. okt. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy olyan vén, h kezdeményezned kelljen. Csajnak amúgy is nehezebb.


Az a helyzet, h én pasi vagyok, szal csak olyan tanácsokkal szolgálhatok, hogy én mit tennék. Tehát ha kezdeményezésre szánod el magad (szerintem felesleges), akkor hívd el randizni. Lehet egy kávézó/teázó, biliárd, bowling vagy ha nagyon nincs 5leted akár séta is.

2009. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne tabu? Örülj hogy van egy helyes osztálytársad! Igyekezz hozzá közeledni, előbb csak úgy, hogy minél többet beszélgetsz vele! Azt úgyis látni fogod, ha alakul a dolog. :)
2009. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesfajta tabuzás általános iskolába szokott menni.

Ha egy kicsit érettebb már az ember, nem foglalkozik mások véleményével, sőt, más is máshogy áll hozzá a dolgokhoz.

2009. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is pont ilyen helyzetbe kerültem szóval teljesen megértelek...(először nem tetszett a srác csak miután a barátnőim mondogatták nekem hogy a srác totál belémzúgott akkor elkezdtem gondolkodni hogy tulajdonképpen a nap 75%-át eggyüt töltjük a suliban, folyton beszélgetünk, eggyüt járunk kajálni stb. és aztán elkezdtem figyelni a viselkedését és rájöttem hogy lehet hogy tényleg igaz amit a barátnőim mondanak...és asszem mostmár én is kezdek belészeretni...:S de a barátságunkat nem akarom elrontani (mert sajnos egyszer már volt egy ilyen csalódásom) de közbe így is rossz hogy mostanába ha vele vagyok mindig ideges vagyok és nem tudom miért...)


szerintem amúgy ha tényleg nagyon szeretnél többet mint barátság akkor próbálj vele őszintén beszélni...magamnak is ezt tanácsoltam csak nagyon félek...

hisz egy barátság mindennél többet ér, de az érzéseinket nehéz irányítani...úgymond lehetetlen:s

2009. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!