Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy róm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy róm. Papba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Annyira helyes, és azok a szemek! Idén helyezték ide, és többször észrevettem hogy miséken engem bámul. Miért van ez?

Írhattok privátban is.


2011. szept. 2. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyónás közben mond el neki. Ha összejön, akkor összejön, ha nem, akkor úgysem mondhatja el senkinek.
2011. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Pálinkát...
2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél bele szerelmes, neki csak jobb, ha a szeretetet nem szerelem formájában kapja meg.
2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimpatikus. Ha hosszú beszélgetéseket folytattatok volna, sok időt töltöttetek volna együtt, lehetne szerelemről beszélni. Ha már templomba jársz, úgy sejtem, tisztában vagy azzal, hogy ez bűn. Ha nem vagy annyira önző, kivered ezt a gondolatot a fejedből. Nem lenne tisztességes elcsábítani őt. De az sem biztos, hogy tényleg azért nézett, mert tetszel neki, lehet, hogy csak a bűnösökről beszélt a prédikációjában, s a tekintetével szólt neked, hogy közéjük tartozol. :P Komolyra fordítva a szót, szerintem felejts el.
2011. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
nemtudom de manapság nálunk vannak olyan papok akik pakolják a helyi nőket és ez régebben is így volt itt , 1ik barátomat is 1 pap csinálta és ez most qrvára nem vicc, általában amint köztudatba kerül cserélik őket, idén már a 3adik pap.....
2011. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A szomszéd faluban is volt egy pap neki is volt nője.

Tudom hogy ő a nőtlenségre esküdött fel.

Hogyan mondhatnám el neki?

2011. szept. 2. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok...szerintem én megmondtam a tutit.
2011. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél kevesebb Jóban roszbant, mióta ott is összejött az egyik luvnya egy pappal, látom mindenhol nagy divat lett. Nem hiába a TV kimossa az emberek agyát.
2011. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így - mármit, hogy papba. És ő is gyakran nézett engem. Aztán elmúlt az egész. Már csak úgy emlékszek vissza rá, hogy ,,te jó ég, milyen kis hülye voltam, azt hittem, hogy lehet valami köztem és egy felszentelt pap között!"... Szerintem az nem olyan nagy baj, ha szimpatizálsz vele, még barátok is lehettek, az is bőven elég.
2011. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap is találkoztam vele, és a muskátliai között ültem és ott tanultam.
2011. szept. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!