Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy róm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy róm. Papba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Annyira helyes, és azok a szemek! Idén helyezték ide, és többször észrevettem hogy miséken engem bámul. Miért van ez?

Írhattok privátban is.


2011. szept. 2. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetnél belé szerelmes? csak max fellángolás de inkább vonzódás!!


Te magad magyarázod be magadnak hogy Ő néz téged, mise közben pont arra van ideje... és amúgy is pszichológia.


Keress egy olyan korban hozzád illő fiút akivel normális kapcsolatod lehet.


De túl fiatal vagy te ilyenekhez, tanulj.

2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

Jelenet helyszine: a gyontatofulke


Kerdezo: Oldozzon fel, atyam, mert vetkeztem!


Pap (unott, monoton, gepies hangon): Elszeretted-e felebaratod feleseget es/vagy paraznalkodtal? Loptal, csaltal, vagy hazudtal? Az Urnak az o szent nevet hiaba szajadra vetted-e, tiszteletlen voltal-e apaddal s anyaddal?... (mely sohaly)... Kivantad-e felebaratod halalat es/vagy egyeb bunos gondolatok?


Kerdezo: Igen, ez lesz az... egyeb bunos gondolatok! Meg egy kis tiszteletlenseg, de az most nem fontos...


Pap (tovabbra is unottan): Mondd, gyermekem, mi nyomja a lelked?!


Kerdezo: Parazna gondolataim vannak! Szeretek egy ferfit, akit nem lenne szabad...


Pap (egyutterzoen): Tudod, gyermekem, az Ur szemeben a szeretet a legszentebb erzes, elobbre valo mindennel, sosem lehet bunos az, aki igazan szeret... mondd, mi s ki lenne az, ami kozed es kedvesed koze allhat?


Kerdezo: Az Ur!


Pap: Ezt fejtsd ki bovebben!


Kerdezo: Ez a ferfi az Urnak szentelte egesz eletet... ez a ferfi egy pap... ez a ferfi... ez a ferfi... On, atyam!


Pap (megdobbenve): SZENT SZ*R!! Akarom mondani: ez igazan... meglepo!


Kerdezo: Szeretem Ont, atyam! Csak Onre tudok gondolni es a bunos dolgokra, amiket magaval tennek, ha egyszer veletlenul bentragadnank kettesben az imahazban egy par orara...


Pap (elmelazva): Hm... hat ez, gyermekem... ez felettebb erdekes! De tudod, lanyom, hogy en pap vagyok, csakis Istent szerethetem... meg a 10-12 eves ministransfiukat!


Kerdezo: Na de atyam, mi az, amit a minsitransfiuk megadhatnak, en pedig nem? Odaado es mindenre nyitott szeretoje lennek, atyam...


Pap (a szeme felcsillan): Hogy mi?!... odaado... mindenre nyit... nem banom! Talalkozzunk a harangtoronyban a dormitorium utan, lanyom! Csak vigyazz, hogy a sekrestyes eszre ne vegyen!


Kerdezo: Oh, annyira boldogga tesz, atyam! Vigyazok es alig varom, hogy talalkozzunk! (elhagyja a gyontatofulket)


Pap (maga ele bamul, majd megranditja a vallat): Na, ez megint egy rakas "Miatyank"-ba fog fajni nekem...


Jelenet vege



( U.i.: Elnezest, ha valakinek megsertettem a vallasi nezeteit!)

2011. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Jaja. Szappanopera gyanús sztori. :D
2011. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!