Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el Neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el Neki, ha félek a visszautasítástól?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik 2 éve, volt, hogy kicsit kavartunk is (alkohol...), de egy két dolog miatt nem akartam semmi komolyabbat. Viszont az elmúlt hetekben folyton csak Rá gondolok, és kb. minden éjszaka Vele álmodom. A barátaim szerint lenne Nála esélyem, de én nem tudom, nagyon félek a visszautasítástól, mégis szeretném valahogy a tudtára adni, hogy oda vagyok érte.

Arra gondoltam, mivel személyesen nem merem elmondani Neki, még csak utalásokat sem merek tenni, ezért vagy felhívom, vagy sms-t írok.

Mit kellene tennem ? Jó tanács? Bármilyen ötlet, tipp?

(CSAK normális válaszokat, köszi)


előre is köszönöm. :)

18/L


2011. máj. 24. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ejtsed ezt az sms-es ötletet :/ nálam pl. az egy rossz pont. Hát neki kéne kezdeményezni, de megkönnyítheted a dolgát, ha elhívod valahova. Tudom, nem ez az alaphelyzet, de ha tetszel neki, egyből kapcsolni fog és onnan már menni fog minden a "rendes" kerékvágás szerint. :) Sok sikert :)
2011. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha most felhívna egy lány, aki amúgy tetszik, de nem gondoltam még rá... akkor zavarban lennék egy kicsit és talán nem tudnék hirtelen mit mondani. Talán elmondanám, hogy már hónapok óta udvarolok egy lánynak, így ez most rosszkor jött.

Viszont, ha nem szerelmet vallana, hanem csak megkérdezné, hogy van-e kedvem elmenni vele valahová, akkor igent mondanék. Az SMS-ben az a jó, hogy van időm gondolkodni a válaszon.

2011. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. ok, de nem tudom, hogy tetszem-e neki, és ha elhívom valahova, az kb. egyértelmű, de ha mégsem veszi a lapot, akkor meg szemtől szembe kell "színt vallanom". És akkor ott vagyok ahol a probléma.


2. tehát akkor szerinted inkább sms, mint hívás? mondjuk én is inkább írok, mert akkor nem kapok azonnal választ


eddig köszi, de bármi más véleményt is szívesen fogadnék, sőt :)

2011. máj. 24. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az sms eléggé kétesélyes. A legtöbb barátom, akivel szóba került ez a téma, azt mondta, hogy nem szereti, ha valaki sms-ben hívja el, mármint ha ez az első alkalom.

Gyakran beszél(get)tek egymással? Csak mert ha nem, akkor sms-es ötletet mindenképp felejtsd el. Ha gyakran, akkor végülis lehetséges, de mondom, én nem szeretem annyira.

De ha elhívod valahova (lehetőleg ne sms-ben), akkor ha nem teljesen hülye és tetszel neki, akkor kapcsolni fog. De ha már "barátok" vagytok jó ideje, akkor az is lehet, hogy nem kapcsol, hiába tetszel neki, azt hiszi, hogy csak egy "baráti" beszélgetésre hívtad el.

2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már barátok vagyunk jó pár éve, és szoktunk is beszélgetni, mondjuk az elmúlt hetekben elég keveset beszéltünk
2011. máj. 25. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van egy közös ismerősötök (lány) akiről tudja, hogy nagyon jóban vagytok, és egy csomó dolgot kibeszéltek együtt vagy ilyesmi, akkor ő mehet oda, mint egy kerítőn, akit természetesen NEM te kértél meg hogy mondja el neki, de teljesen oda vagy érte, csak félénk vagy és nem mered... hívjon már el valahova...
2011. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

döntsd el mi a rosszabb:

elmondani és megbánni

vagy nem szólni és ezt bánni meg

2011. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
alakul alakul alakul ááááá szerelmes vagyok :D
2011. máj. 28. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!