Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 1 évvel idősebb fiúba. Felettem jár a gimibe. Azt se tudja, hogy létezem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 12.-es én 11.-es. Együtt voltunk egyszer versmondón. Azóta érzem ezt a rajongást iránta. Ám, hogy idén elballag, ez szerelemmé fokozódott a részemről. Néha, ha találkozunk a suli folyosóján, rám néz, én pedig rámosolygok. Néha visszamosolyog. Valamit tennem kellene, de félek, hogy kicukkolnak az osztálytársai. Ritka nagy barmok. Tipikus negyedikesek. Mit tegyek? Kétségbeesett vagyok. Egyre fogy az időm :(

16/L


2011. szept. 2. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét:)

Olyanba vagy szerelmes, aki nem is ismersz és még az is zavar, hogy néhány gyökér kinevet.

2011. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Valamit tennem kellene, de félek, hogy kicukkolnak az osztálytársai. Ritka nagy barmok." Na ezzel egyáltalán ne foglalkozz. Nem érnek ezek az idióták annyit.


A fiúnak pedig, ha személyesen nem mered megszólítani, írj.

2011. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Kezdj el létezni.
2011. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ne legyél ilyen balf*sz.
2011. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a kettő utolsónak. Kívánom, hogy nektek is ilyen "segítő" válaszokat adjanak ha neadjisten kérdéseket tennétek fel. Nos a fiú ismerősöm facebookon. Túl félős vagyok írni neki hjajj...
2011. szept. 2. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogok kérdezni, főleg ilyeneket...Inkább gondolkodnál el a válaszokon. Te nem tudod megoldani, mi miért tudnánk? Hogy változzunk meg helyetted? Ha egyszer nem való neked még kapcsolat, akkor sajnos ez így van. Nem fog az öledbe repülni a srác. Ha igen, ahhoz nagy szerencse kell, nem mi. Barátkozz vele össze.
2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdtem, hogy oldjátok meg!!!!!!! Tanácsokat szerettem volna, nem ilyen értelmes hozzászólásokat : Ne legyél ilyen b*lfasz!
2011. szept. 2. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

De ha egyszer balf*sz vagy... Milyen tanácsot vársz?

Menj oda hozzá, mondd meg neki mi a szitu, azt vagy lesz valami vagy nem.

2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Remélem az arcod is felfújtad dühödben.
2011. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 be you ***** válasza:
Szerintem azért futhatsz 1 kört nála.. Mert attól nincs rosszabb, minthogy ha nem csinálsz semmit, és benned marad a tipikus "mi lett volna ha..?" kérdés. Legrosszabb esetben is max csak be fognak szólogatni, szóval szerintem megéri, mert mint említetted már csak 1 évig lesznek itt a bunkó osztálytársai.
2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!