Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy még a legreménytelenebb helyzetekből is lett a végén szerelem?

Figyelt kérdés
Pl: nagyon össze akartál jönni valakivel, akit kb nem is érdekeltél és később még is sikerült. Vagy ilyemi...
2011. szept. 2. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem,idáig mindenkinek kellettem,aki nekem is kellett.
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentem egy csajhoz házibuliba, mert nagyon tetszett.

Aztán berúgtam és megkúrtam a legrondább barátnőjét.

2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


sajnos én nagyon össze akartam jönni egy lánnyal és beleszerettem, de hetek hónapok után sem lett semmi... én nem kellettem neki de kihasznált nagyon csúnyán!


Azóta felébredtem, és ilyen többé nem lesz!

2011. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
NEM! és veled sem fog megtörténni, mivel az élet nem egy amerikai film!
2011. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem nem, de egyik kedves barátommal igen.

Amikor 16 éves lehetett(és még nem ismertem!) beleszeretett egy lányba, aki számára maga az istennő, nagyon imádja, és ezért tisztelem is. Nem sok férfi tud ennyire szeretni egy nőt.

Eleinte a lány foglalt volt, majd megszakadt köztük a kapcsolat. A srác aztán ráírt a szerelmére iwiw-en, és szerencséjére az válaszolt, és össze is jöttek. 2,5-3 évet várt rá a srác.

Már 2 éve együtt vannak, szeretik egymást. Nagyon rendesek, imádom őket xD

Mindketten 21 évesek...Illetve a lánynak nemsokára lesz a 21. szülinapja, de az a 2 hét ide, az a 2 hét oda... :o

Amikor mesélték, elképedtem. Eleinte én is csak azt hittem, hogy a mesekönyvekben van ilyen szép szerelmi történet, na meg a fészbúkos lájkolgatós oldalakon.

16/L

2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!