Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a "beszari...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a "beszarisággal"?

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedhetnék fiúkkal? :O Most hogy új suliba járok,ahova állati sok jó fej srác is jár,ismerkedni kéne :)

De nem tudom hogy. :S nem merek csakúgy oda menni hogy "szija mizu"

Pedig tudom,hogy nem halok bele és nem harapják le a fejem :D

de mit tudnék csinálni ezzel? =/

Normális válaszokat pls. :S


2011. szept. 2. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Alkohol.
2011. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel ne gyötörd magad, majd kialakul
2011. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb önbizalmad legyen, addig hiába mész oda bárkihez is, ha nem bízol magadban. Menj oda és kész, ne úgy menj oda hogy a férjet keresed magadnak, hanem úgy, hogy csak ismerkedsz, dumálsz.
2011. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is ezen a "majd kialakul" dumán töröm a fejem :D

de csak nem várhatom hogy a sült galamb a számba repüljön

2011. szept. 2. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg,míg a fiú lép.Legalábbis én azt részesítem előnyben,ha ő jön oda.
2011. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Véget ért a középkor, ma már nincsenek lovagok, akik kezdeményeznek. Sajnos vagy sem, de ma már a nő is kezdeményez, úgy veszem észre. Szóval hagyjuk a hagyományokat, ha neked tetszik a srác, és szeretnél ismerkedni vele, de ő nem nyit, mert félénk ő is, akkor menj oda. Lehet ő is ezen agyal, hogy hogyan menjen oda hozzád. :)
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kicker ***** válasza:
Lépés,meg kell tenni az első lépést utána már mindegy hogy mit mondasz,de ameddig csak elhúzódva állsz és vársz nem lesz semmi.Nagy levegő,fej kiürítve,ne gondolkozz rajta csak kezd megtenni a lépéseket jobb láb bal láb és mikor odaérsz már menni fog.A nyavalyás galamb is akkor kezd repülni mikor üvöltő szemekkel szambázik le a tetőről.
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak én fiú vagyok és 18 :D
2011. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tea helyett kannást igyál suli előtt, meglátod, menni fog. vagy szívj el egy ződ cigit : D
2011. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább a tankönyvekkel ismerkedj!
2011. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!