Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy fiuba, elszurtam, erre par hettel ezelott elkezdett jarni egy csajjal?

Figyelt kérdés
Kb 4 honapja udvarolgatott nekem egy srac, de en azt hittem, hogy csak szexre kellek neki, ezert mindig eltoltam magamtol. Par hettel ezelott azonban eszrevettem egy csajjal, gondoltam lehet unokatestvere, de tegnap este lattam, amint hazakiserte a csajt, kozbe pedig a csajt olelte.
2011. szept. 3. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne tenned?

Semmit.

Főzzél egy jó paprikáskrumplit.

2011. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a vonat elment sajnos. Egy lecke neked, hogyha legközelebb egy srác udvarol neked, akkor ne csináld ezt, hogy 4 hónapig bástya ként állsz, és csak azért se...Sajnos most a késő bánat mondást lehetne ide írni. Ne haragudj.
2011. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát beszoptad aranyom!!!


Reklám:

2011. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem egy lányt, de rám sem hederített. Nehezen de továbbléptem és összejöttem egy másik lánnyal. Azóta amaz cseppet sem izgat, nem érdekel!


Ezt azért meséltem el, hogy lásd nem tudsz mit tenni... Nem kellet eddig ezután se kelljen...


Felejtsd el, persze nem lesz könnyű! De kitartás.


Bár van 1 lehetőséged, ha nincs túl későn és még talán érezz valamit a pasi irántad, akkor vedd fel a harcot küzdj érte kicsit. Próbálkozz be nála, Talán visszanyered:) De vigyázz mert van vetélytársad és ő előnyt élvezz. Stratégia:)


Sok sikert, és a legjobbakat kívánom.

Remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak alltam 4 honapon keresztul, mint egy bastya. Annyit szemeztunk meg ezelott 3 hettel is. De o nem jott oda hozzam.
2011. szept. 3. 11:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Mult het penteken is lattam a csajjal beszallni a srac kocsijaba. A srac mikor meglatott csak allt, es bamult; koszonni se koszont; pedig mindig koszon.
2011. szept. 3. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért is menne oda, ha párkapcsolata van? :)
2011. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem volt. Es ha nem akart semmit, miert bamult?
2011. szept. 3. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, emberek vagyunk, ránézük egymásra, néha összeakad a tekintetünk akarva akaratlanul. Ez még nem ok arra hogy akarunk egymástól valamit. Nem tudom, lehet van benne egyfajta rosszindulat irántad, hogy ostromolt téged, de te nem engedtél. Most csináljon mégis? Menjen oda hozzád és kérje meg a kezed? Nem fog odamenni hozzád, ha eddig nem ment. Pláne ha már köszönni sem köszön. Lapozzál, ő már talált magának valakit, ne akkor akard, amikor foglalt.
2011. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
így jártál...Legközelebb stoppold le
2011. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!