Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
szóval ebben az évben koleszos lettem (tavaly még bejárós voltam a középsuliban) és nagyon tetszik egy srác. egy suliba is járunk. nem tudom hogy kelthetném fel az érdeklődését, csak mert úgy gondolom ha esetleg bejelölném facebookon akkor nyomulásnak vélné, de élőben sem merek kezdeményezni, mert mi van ha a dolog rosszul sül el…és még az is baj hogy állandóan a bandájával van így nagyon a közelébe se lehet jutni…gondoltam arra is hogy esetleg majd tanulószobán mellé ülnék de hát akkor is a barátaival van….
2011. szept. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
bukta
2011. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd facebook.on nem veszi nyomulásnak... Utána talán még beszélhetnétek ott chat.on is...Majd jön ez magától...Szerintem nyugodtan...( :
2011. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!