Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI a fenét csináljak? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a fenét csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki állatira bejön. Sajna az az érzésem, hogy nem igazán kedvel vagyis inkább hogy idegesítem... nem vagyok se ribanc se semmi plázacica kinézetű, meg agyatlan liba se vagyok, szóval elég jók a jegyeim, meg nem hinném hogy annyira csúnya lennék... De még ráadásul a facebookra is csak havonta egyszer megyek fel, szóval nem az a fajta vagyok, aki egész nap ott lóg.


TEHÁT hogy vetessem észre magam vele? (na, ezt másképp nem sikerült megfogalmazni...)Szóval mit csináljak, hogy ne egy iszonyú idegesítő valakinek tartson? Még csak nem is BESZÉLGETEK vele, csak ugyanarra megyünk haza, és látom, hogy iszonyúan idegesítem...


Köszi az értelmes válaszokat

14/L


2011. szept. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből látod, hogy idegesíted?
2011. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

látom az arcán...

viszont máskor meg pont azon kapok röhögőgörcsöt hogy hülye fejjel bámul. egyébként amikor csak odanézek és felnéz egyszerűen látom hogy megfeszül az állkapcsa, mittomén, szóval zord fejet vág...

2011. szept. 3. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként könnyen letesztelheted. Egyszer menj oda hozzá egy piti dolog miatt (kérj zsebkendőt például), ha akkor is rondán néz és esetleg bunkón válaszol, na akkor valóban idegesíted.
2011. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

majd kipróbálom... :D

2011. szept. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!