Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igaz? Én taliztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz? Én taliztam egy srácal kb 3hétig és olyan fura volt olyan volt mint aki csak félénk és azért még meg sem csókol. Aztán vissza hallotam h azt mondta azért volt ilyen mert nem akart tőlem semmit csak azért talizot velem mert egyedül volt .

Figyelt kérdés
nem tudom h mennyire lehet igaz álitolag talizgat a lányokkal és amikor már letudná őket fektetni akkor inkább elmenekül.jó nálunk nem volt ilyen mert kidobtam mert hazudot azt mondta dolizik és közbe bulizik
2011. jan. 25. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán igaz, talán nem.
2011. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose értettem, miért az ilyen töketlen férfiak kellenek a lányoknak. Én mindent kimondok, őszintén, aztán mindegyik elzavar... :')
2011. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na van értelme csak ugy talizgatni valakivel csak idő és pénz pazarlás nem?
2011. jan. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!