Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Új osztályomban van egy nagyon aranyos csaj, leszólítottam, beszélgettünk, stb., de mondtam neki valamit, amit lehet, hogy sértésnek vett, pedig egyáltalán nem annak szántam. Gondoltam, hogy letisztázom vele a dolgot, de félek, hogy nyomulásnak venné, és mivel eléggé visszahúzodónak tűnik, csak elijeszteném.


Ti mit éreznétek hasonló helyzetben?


2011. szept. 4. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

omg kit érdekel hogy nyomulásnak veszi-e?itt mindenki leszarja .

Mondd meg neki hogy nem akartad megsérteni .ez olyan nagy dolog???

2011. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megsértődött, akkor tisztázd. ha nem mutatja jelét,akkor hagyd. egyébként ha nem tudod kibékíteni, akkor vágj a fejének egy vizas, krétás szivacsot. azt biztos nemérti félre ;)
2011. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca.. ***** válasza:
nem dől össze a világ ha nyomulásnak veszi se. legalább nem látszik hogy töketlen vagy :D
2011. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek üzenem, hogy ha nem lettek volna totál balfszok egész életükben, akkor most nem csak ennyit tudnának idebüfögni. A többieknek köszönöm. :)
2011. szept. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!