Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lennétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lennétek olyan lánnyal, akinek az arca csak előlről szép?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy oldalról az egész fejem alakja olyan borzalmas, és az orrom se szép, viszont előlről az. Ez miatt alig merek valakinek oldalt lenni...
2011. jún. 27. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ronda vok oldalról, és csak szemből szép, mégis akarnak a fiúk velem járni, szal no para :)
2011. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lennék :) Egyáltalán nem biztos, hogy borzalmas :)
2011. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenről sem hallottam még. Ha elölről nézve szép az arcod, akkor oldalról sem lehet sokkal kevésbé vonzóbb. Valószínűleg csak te gondolod úgy, hogy sokkal csúnyább (feltételezve, hogy nem volt semmilyen baleseti sérülésed a fejeden).
2011. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előre vagy túl hátraharapsz? Bulldog vagy lófogak miatt van?
2011. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj privit egy FB elérhetőséggel és megmondom... :)
2011. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mintha én irtam volna a kérdést....=S
2011. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:48 facebookon nincs olyan képem,csak úgy félig oldalt vagy előlről :D egyébként, szerintem csak az orrom zavar ennyire tényleg :D meg úgy olyan kicsi fejem van :D dehát.. ez van, nem mindig oldalról nézik az arcom végül is :D
2011. jún. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!