Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt esik még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt esik még mindig ilyen rosszul ha eggyütt làtom ôket?

Figyelt kérdés
Màr több mint 1éve,h nem jàrunk neki màr baràtnôje is van, de èn mèg mindig nemtudom elfeledni! Ha làtom ôket kézenfogvàst ölelkezve legszivesebben orditanàk! Màr lehetett volna egy csomò pasim, mègsem kell eggyik sem, nem èrzek semmiféle vonzalmat iràntok, csak úgy tekintek mindegyikre mint 1cimbire. Ha meg mégis megtetszik valaki akkor meg csak hirtelen fellàngolàsbòl, màsnap már koptatom lefele. Ha meg ôt meglàtom egyedül, madarat lehet fogatni velem, mindig abban remènykedek, h megszòlit, dehàt semmi. Mit csinàljak? Màs is van igy? Vagy csak èn vagyok ilyen szerencsétlen?
2011. szept. 4. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez csak egy feltételezés, de talán elképzelhető, hogy (légy erős) még mindig szereted...
2011. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem èrdekel akkor nem kell irni!

Am megköszonnèm ha normàlis vàlaszokat kapnàk.

2011. szept. 4. 15:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom...
2011. szept. 4. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó hallani hogy az ellenkező nemből is vannak hasonló gonddal.Szerintem addig nem fogod kiheverni amíg egy másik pasival le nem fekszel.Ez szinte biztos én is hasonló cipőben evezek, nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá, de kezdem belátni hogy értelmetlen.Jól elvan a világában, így nem is akarom onnan már kiszakítani.Te se tedd, csak próbáld közben a szíved nem megszakítani.:( 21/F
2011. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj a tieddel, az elsôre èrtettem, bocsi...
2011. szept. 4. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

'jó hallani'

Te kis kárörvendő :D

De amúgy igaza van.

2011. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de nehéz lesz úgy ågyba bújni valakivel, ha egy pasira sem tudok ugy nèzni
2011. szept. 4. 16:03
 8/10 anonim válasza:

nem vagy egyedül velem is hasonló csak én nem látom hane sírva várom ho írjon vagy hívjon pedig már vége azért érzed ezt mert szereted.

szerintem ad a tutára akárhogy ho még mindig szeeted

2011. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig ô alàzkodott meg elôttem ès nem is kicsit! Aztàn hamar lelt magànak egy baràtnôt, most meg én könyörögjek neki?!szerintem a sàrga földig lealàzna,amiért a multkor ugy eldobtam...
2011. szept. 5. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meg azért kell neked mert a másé, akkor tényleg hagyd békén.Most h neked nem kellett és kiraktad, de látod h boldog irigykedsz, ne tedd végy egy nagy levegőt nő vagy, kicsit talán egyszerűbb pasit szerezned mint nekünk nőt.

Mert a vágy nálunk van, de a vágyunk kulcsát sajnos ti őrzitek.:)

2011. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!