Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal (komoly kapcsolatra gondolok), aki minusz hat dioptriás szemüveget visel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán, sőt nekem kifejezetten tetszenek a szemüveges nők! Meg aki komoly kapcsolatot keres azt nem az fogja érdekelni hogy szemüveges vagy! 27/f
2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
.. hát, nem tudom.. én például irtózom attól, ha vkinek bibircsók virít az arcán. s semmiféle szerelem nem tudja ezt a viszolygást bennem leküzdeni, azért, mert már a látvány megakadályoz abban, hogy egyáltalán szerelmes legyek. Ugyanígy a fiúkat is taszíthatja a szemüveg, főleg, az ilyen nagy dioptriájú, tehát... szerelmesek sem lesznek az illető lányba, mert esetleg arra gondolnak, h rokkant,.. vagy mit tudom én..
2011. szept. 4. 16:14
 13/21 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen hülye vagy?xD

A szemüveget csak leveszed és már nincs is, miért zavarna bárkit is?!

2011. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak!! nem vagyok hülye!!! Ilyen nagy dioptriájú szemüvegem van, s nagyon sokszor utánam kiabálták már, h pápaszemes kígyó, meg tudós macskája, meg hasonlókat az osztálytársaim!!!! Igaz nem most, hanem az általános suliban. Most 16 éves vagyok, s nagyon visszahúzódó, épp a szemüvegem miatt. Kontaktlencse nem jöhet szóba, sajna :(
2011. szept. 4. 16:19
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
tudnál linkelni 1 képet a szemüvegről és privibe esetleg magadról?
2011. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

'szerelmesek sem lesznek az illető lányba, mert esetleg arra gondolnak, h rokkant,..'

Miért, szerinted ez nem volt hülyeség?

Amúgy a gyerekek ilyenek, már megszokhattad volna.

2011. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a dioptriám. Sok-sok férfi kifejezetten szereti a szemüveges nőket. A dioptria senkit nem érdekel. :D Nem is kell mondani... Több barátom volt, sose volt téma, aki kérdezte, elmondtam, semmi baj vele. :)

Engem sose piszkáltak vele, senki nem tudta a dioptriát, a szemüveg önmagában nem ciki, öltöztet. :D

Ne izgulj ezen, majd meglátod, kifogsz te is valami szemcsi-imádót. :D Ja, és egy barátom sem volt szemüveges. :)

2011. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem komoly (nem kizárólag szexuális vonzalmon alapuló) kapcsolatban ez nem probléma. Én lány vagyok, 4 dioptriás, ill. 4,5-es szemüveget hordok, és még soha senki se tette szóvá. Sportoláshoz persze kontaktlencsét veszek, de nekem nem kényelmes minden nap betenni, így csak azokon a napokon megyek kontaktlencsével suliba, mikor nincs tesi.


Ha csúfolnak a szemüveged miatt, akkor talán csináltathatnál egy másikat, ami előnyösebb. Nem tudom, anyagilag hogy álltok, mert költséges a jó szemüveg, ez kétségtelen, de ha rászánjátok a pénzt, lehet nagyon szép kereteket találni és megbeszélheted a megrendeléskor, hogy mennyire vékonyítsák el - az én dioptriám (közepesen széles lencsével) hatvan százalékos vékonyításnál sem torzít, javaslom neked is, mert ha nem nagyon vastag a lencse, mindjárt nem úgy nézel ki, mint egy tudós valamelyik rajzfilmből. Felesleges ezen keseregni, tíz évvel idősebb leszel, és a többiek feje lágya is benő. Amúgy apukámnak 10 dioptriásnál erősebb szemüveg kell, mégis csak gyerekkorában cikizték miatta, általános iskola óta senki, szóval egy aránylag vastag szemüveget se szólnak meg az értelmes emberek, meg ugye kontaktlencse.


A kontaktlencse árakban nem vagyok jó, nekem ugyanis cilinder is kell és azt mondta a szemész, hogy az sokat dob az árán.



Hajrá :-)

2011. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráj Ofotért honlapján, menj be az egyik üzletükbe, megvizsgálják a szemed, és 3 havi kontaktlencsét ingyen kapsz. Így ki tudod próbálni a kontaktlencsét.
2011. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálj

így akartam írni, csak siettem :)

2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!