Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kajakra az ilyenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kajakra az ilyenek az ideálok?

Figyelt kérdés
Tényleg a Justin Bieber féle gyökerek az ideál pasik ma? Mert férfiak szidják őket, sokszor nők is...de mégis ilyenekkel járnak...(beszólás előtt megjegyezném h volt barátnőm, nem vagyok csúnya...stb...) 19/F
2011. szept. 4. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kajakra, kenura.


✈ ▌ ▌

2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor mért érdekel?xD
2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem kifejezetten bejön.



SP voltam.

2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max a pubertás korba, tini éveik elején lévő lányokra jellemző. Aztán kinövik, mikor észreveszik, hogy zene is van a világon, nem csak Justin Bieber, SP, Fluor, és a többiek. De szerintem mindig is megvoltak a tinibálványok, anno a Back Street Boys, Shy Guys, miegymás.
2011. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem...

14/L xD

2011. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Azért tetszenek nekik, mert érzékenynek, aranyosnak, romantikusnak és cukinak tartják őket!

13/L és nem tetszenek az olyan pasik mint JB :D

2011. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyre több a (látens) leszbikus...

[link]


[link]

2011. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én alteres vok...a gyerekesség nem ugyan az mint az érzékenység meg a romantikus viselkedés...akit szeretek azzal énis olyan vok...de nem fogok nyávogni azért xD
2011. szept. 4. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

francot. max. néhány elvetemült rajongó nyálzik rájuk.

a többség ugyan nem.


(leszbikusként meg bieber még az utolsó sem volna, akit megdugnék xDDD)

2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csak azért emeltem ki h alteres mert sokunkra jellemző h mi is érzékenyebbek és romantikusabbak vagyunk...de nem bzik...
2011. szept. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!