Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek kajakra az érzékeny pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam hogy a nők szeretik az érzékeny pasikat, de én nem hiszem!:D Igaz vagy sem?

18/F


2010. okt. 26. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ha érzékeny egy pasi..persze ne mindig és ne mindenre. :)
2010. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább legyen érzékeny mint egy megközelíthetetlen távolságtartó rideg érzelmektől mentes ember.

ne keverjük össze a gyávával, a félénkkel és a ne bánts virággal...

2010. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, mennyire érzékeny...
2010. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó persze, nem a szélsőségekről beszélek. nem arról aki rideg mint a vas és nem is arról aki még egy reklámon is bőg!:) de egy érzékenyebb vagy egy normális a vonzó?
2010. okt. 26. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen tetőtől talpig ego>< azt útálom.

de azért túl érzékeny sem..szóval ne bőgje el magát:)

de igen szeretjük, ha egy fiú kimutatja az érzéseit;)

2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen szeretjük,ha kimutatja az érzéseit egy fiú,de épp azért,mert ez ritka:) maradjon is így,ne legyen kőkorszaki bunkó,akinek semmi érzése,de azért ne bőgjön,ha megcsípi a szúnyog:)
2010. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elég érzékeny vagyok, és pasi létemre egész széles érzelmi skálám van. Még nem vettem észre, hogy ez előnyös tulajdonság lenne.

(Ja, és én az érintésre meg az érzelmekre vagyok érzékeny, csónakra, kenura, és kajakra nem :P.)

2010. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem az kell sztem nekünk h egy pasi full érzékeny legyen és bőgjön néha mint egy csecsemő...m én például utálom ha vki sír....mind1 h fiú e vagy lány....:S:Sde ne is legyetek rideg kövek...tudjatok bocsánatot kérni és néha meglepni minket vmivel...virág,csoki stb...:)ja és sztem nem haltok bele ha odabújtok hozzánk ha látjátok h ott ülönk egyedül a kanapén v hol.....:)
2010. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!