Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha így nézne ki egy lány arca? Járnátok vele ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 5. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
tejóég, én meg azt hittem, én vagyok pattanásos. Szerintem azonnal bőrgyógyász, mielőtt még taccsra vágná a bőrödet meg az önbizalmadat, amúgy helyes vagy.
2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőző akkor nem zavarna.
2011. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

mint a legtöbb bőrproblémát, ezt is lehet kezelni, unokatesómnak nem ilyen volt az arca, de olykor brutális méretű pattanások díszelegtek rajta.


azonban az aknesol neki nagyon bevállt, évek óta nem láttam rajta egy pattanást sem.

2011. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ok lehet a béta karotin és A vitamin receptorok túlérzékenysége az arcod börén. Tulságosan aktivak. Ezeket lehet blokolni. Jelenleg a gyogyszer klinikai vizsgálat alatt van.


Lehet ok még a hormonváltoz´s amin tulmész most és egy baci a börön.


Amit most tehetsz:


1. Kezd el fogamzásgátlót szedni!

2. Ne egyél narancs, vörös és sárga szinü ételeket amelyekben rengeteg a béta karotin található (sárgatök, répa stb.)

3. Ki kell deriteni, hogy nincs-e tulszaporodva a börödön egy occilococus nevezetü baci.

2011. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes.. ha valakit szeretsz akkor ez se zavarna :) Egyszer meg majd csak elmúlik, de kezeltesd is.
2011. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Zavarna, de ezek elmúlnak.
2011. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Annyira nem zavarna, de miért nem mész el bőrgyógyászhoz v kozmetikushoz?
2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jah kozmetikus csodát tesz! Fuc.k yeah!! menj el gyorsan egyhez^^
2011. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igen, járnék vele, nálam ez nem kizáró ok, meg amúgy is elmúlnak egyszer. Aki meg azt mondja, hogy nem, az valószínúleg egy b*rom alfahím, playboy, metroszxuális k*csög(fokozhatnám még, de nem fogom), akit csak a plázacicák érdekelnek és villogni akar a haverok előtt, hogy milyen jó nője van van, a belső értékeket meg magasról lesz*rja, és csak a szex érdekli.


Egy mindjárt 20/F :D

2011. okt. 4. 15:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Te most aztán ügyesen kamuztál a saját kérdésedre :D
2011. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!